...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

S.S.31 Nolu Köy Minibüsçüleri Kooperatifi Genel Kurulunu Yaptı

21 Mart 2016 - 1.103 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»S.S.31 Nolu Köy Minibüsçüleri Kooperatifi Genel Kurulunu Yaptı
S.S.31 Nolu Köy Minibüsçüleri Kooperatifi Genel Kurulunu Yaptı

S.S.31 Nolu Köy Minibüsçüleri Kooperatifi Genel Kurulunu Yaptı

Köy Minibüsçüleri Kooperatifi Yeni Başkanını Seçti

İlçemizde Hizmet Veren 31 No’lu Köy Minibüsçüleri Kooperatifleri Genel Kurulunu Yaparak Yeni Başkanını Seçti.

31 Nolu Köy Minibüsçüler Kooperatifinin genel kurulu 18 Mart 2016 Cuma günü Müftülük lokalinde yapıldı. Kongreye Şoförler ve Otomobilciler Derneği Başkanı Ömer Ural, 31 Nolu Köy Minibüsçüler Başkanı İrfan Avcı, Yönetim Kurulu ve Köy Minibüsçüleri Kooperatifi Üyeleri Katıldı.

Kongrede açılış ve yoklamanın ardından Divan Teşekkülü oluşturularak saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Ardından 31 Nolu Köy Minibüsçüleri Kooperatifi Başkanı İrfan Avcı kısa bir konuşma yaptı. Başkan konuşmasında “Değerli başkanım ve saygıdeğer üyelerimiz 1 yıllık 31 Nolu Köy Minibüsçüleri Kooperatifi Başkanlığını yönetimdeki arkadaşlarla yürüttük. Emeği geçen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Kooperatifimizin her türlü gelir-gideri kontrol altına alınmıştır. Bu dönem ben başkanlığa aday değilim bu bir bayrak yarışıdır. Bizden sonraki yönetime de elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Ben seçilecek olan yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum.” Dedi. Kooperatif genel kurulunda faaliyet raporları tahmini bütçe raporları okunarak oylandı. Sorunların ve çözüm önerilerinin konuşulduğu genel kurulun son bölümünde seçimlere geçildi.

31 No’lu Köy Minibüsçüleri Kooperatifi’nin Yeni Başkanı Cihat Küçükaltun Oldu.

Seçimlere tek aday olarak seçime giren Cihat Küçükaltun 31 Nolu Köy Minibüsçüler Kooperatifinin yeni başkanı seçildi. Cihat Küçükaltun kendisine destek olan şoför arkadaşlarına teşekkür etti. Küçükaltun yaptığı kısa konuşmada “Önceki Başkanımız İrfan Avcı’ya ve yönetim kuruluna kooperatifimize yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kooperatifimiz zor günler geçirmekte ekonomik sıkıntılar çekmektedir. Öncelikle kooperatifimizin aidat sorununu çözerek ekonomik sıkıntılarımızı ortadan kaldırmayı düşünüyoruz. Üyelerimizin sıra düzenleri, yetki belgeleri tam ve eksiksiz olana kadar çalışmaları yapacağız. Rakibimiz değil, dostumuz olan Şavşat Minibüsçüler Kooperatifi ile uyumlu çalışarak yapılan uygunsuz ihlallerinde önüne geçmeyi hedefliyoruz. Bu sorunlarımızı çözdükten sonra en kısa sürede üyelerimizin rahatça oturabileceği, yolcuların bekleyebileceği bir durak yapmak olacaktır.”dedi.

Genel kurul toplantısı, üyelerin yeni seçilen yönetim kurulu ve kooperatif üyelerinin karşılıklı sohbetleriyle son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek