...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ramke Elektrik Tam Yapı İnşaat Açılışını Yaptı

14 Aralık 2020 - 102 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Ramke Elektrik Tam Yapı İnşaat Açılışını Yaptı
Ramke Elektrik Tam Yapı İnşaat Açılışını Yaptı

Kaymakam Onur Özaydın, Ramke Elektrik Tam Yapı İnşaat Açılışını Yaptı.

İlçemiz Cumhuriyet Caddesi Üzerinde Açılışı Yapılan Ramke Elektrik Tam Yapı İnşaat İlçemiz Gençlerine de Umut Işığı Oldu.

İlçemiz Cumhuriyet Cad-desi üzerinde açılışı yapılan Ramke Elektrik Tam Yapı İnşaat ilçemiz gençlerine de umut ışığı oldu.Açılışa Kaymakam Onur Özaydın, Şavşat Jandarma Komutanı Ercan Subaşı, Askerlik Şubesi Başkanı Asteğmen Güneş Özbek, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Kandemir Dede, İlçe Müftü Vekili Erol Özkan, Ziraat Banka Müdürü İbrahim Güney, Ramke Elektrik Tam Yapı İnşaat Firma sahibi Mesut İltir, işyeri çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Müftü Vekili Erol Özkan’ın yaptırmış olduğu dua sonrası açılışı yapılan işyerinin açılış kurdelesini Kaymakam Onur Özaydın, ilçenin diğer idarecileri ile birlikte yaptı.

Kaymakam Onur Özaydın açılışla ilgili olarak, “Bu güzel şirin ve Cittaslow unvanlı bir ilçemizde bir kardeşimizin açmış olduğu bu işyeri açılışına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Demek ki ülkemiz gibi Şavşat’ımız da her yıl büyük bir ilerleme kaydediyor. Gençlerimizin bu tür iş alanlarına yönelmesi ve iş kapısı açılmış olması mutluluk vericidir. Allah hayırlısı ile bol kazançlar nasip etsin” dedi.

Özaydın; “Bu kardeşimizin kendi çabaları ile kurmuş olduğu iş şu an Şavşat halkımıza hizmet verecektir. İlçemiz gençliği adına sevindirici bir durum dur. Bu ekonominin iyi gittiği anlamına gelir. Bütün gençlerimiz belirli çaba içerisinde olmalı. Birçok gencimiz gurbete gitmeden, annebaba sıla özlemi çekmeden kapıda iş bulma imkanına sahip olacaklar. Bazıları meslek öğrenecekler. Belki daha sonra kendi iş yerlerini açacaklar. İlçemize böylesine önemli bir hizmeti getiren Mesut İltir kardeşimize çok teşekkür ediyorum. Kardeşimize hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum Hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

ŞAVŞAT’A GÖTÜRMEYE DEĞİL VERMEYE GELDİK 

İşyeri sahibi Mesut İltir, “Biz yıllardır iş yerimizde ve sahada dürüst ve güvenilir bir ruha sahip olarak çalışacağız. Yıllardır Ülkemizin birçok yerinde bu zihniyet ile çalıştık ve başarılı olduk. Şimdi ilçemizde elektrik, doğalgaz ve diğer yapı inşaatları işinde, bu anlamda daha güzel hizmet verebilmek amacı ile buraya geldik ve çalışmalarımıza başladık. Bu işyerini açarken ilçemize nasıl iyi ve sağlıklı bir alt yapı ve elektrik, doğalgaz ve diğer alanlarda nasıl bir alt yapı hizmeti sunarız onun değerlendirmesini yaptık. Bütün ekibimiz olarak Şavşat halkına hizmet etmekten mutluluk duyacağım. Bu gerçekten çok hassas bir konu. Yapılabilecek bir hata büyük maliyetlere ve büyük sıkıntılara yol açabilir. Onun için işi ehline vererek elektrik ve gelecekte de doğalgaz olacak bir evde veya işyerinde huzurla oturabilmeniz için buradayız. Bütün yaptığımız işlerde kaliteye ve kaliteli malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. Biz Şavşat’a götürmeye değil vermeye geldik. Bu bölgenin insanlarına iş kapısı olduk. Bütün alışverişimiz bu ilçeden yapıyoruz. Çalışanlarımızda bu ilçede harcayacaklar. Önemli bir girdi sağlamış olacağız. Böylesine önemli bir hizmeti ilçemiz halkı ile buluşturduğumuz için oldukça mutluyuz. İlçemiz halkı her zaman kalitenin en iyisine layıktır.” Dedi.

İltir, “Çalışmalarımız paket programlar olarak alacağız ve değerlendirme ile projeleri miz uygulayacağız. Elektrik doğalgaz ve dış yapı montalama işlerini paket program olarak hizmet verdiğimiz gibi ayrı ayrıda halkımıza hizmet vereceğiz. Bu çalışmaları kalifiye elemanlarımız ve kaliteli malzeme kullanarak yapacağız. Açılışımıza katılan Sayın Kaymakamımız Onur Özaydın’a, Bölük Komutanımıza diğer idarecilerimize, siyasi parti temsilcilerimize, ilçe esnafımıza açılışa katılan veya katılmayan herkese çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

İşyerinde şu an 24 kişi iş bulma imkanına kavuşurken, işyerinde işe giren gençler, mutluluklarının sonsuz olduğunu ifade ederek, işyeri sahibi Mesut İltir’e teşekkür ve şükranlarını ilettiler.

Koronavirüs tedbirlerine uyularak yapılan açılışta maske, mesafe ve hijyene dikkat edilerek bütün katılımcılara kuru ve yaş pasta, soğuk ve sıcak içecekler ve kuru yemiş ikram edildi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek