...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Pazar Esnafına Sabah Kahvaltısı

05 Mayıs 2016 - 1.831 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Pazar Esnafına Sabah Kahvaltısı
Pazar Esnafına Sabah Kahvaltısı

Pazar Esnafına Sabah Kahvaltısı

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Halk Pazarı Esnafına Sabah Kahvaltısı Verdi

5 Mayıs 2016 Perşembe günü sabahı Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk tarafından ilçemizde pazarcılık yapan esnaflara sabah kahvaltısı verildi.

İlçemiz Pileki Ekmek Fırını önünde verilen kahvaltıya Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Cüneyt Yüksel, Emniyet Amiri Eray Çınar, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Temiz ve Ertan Turan, AK Parti İlçe Başkanı Sedat Demir, CHP İlçe Başkanı Nihat Acar, MHP İlçe Başkanı Naci Balcı, daire amirleri, belediye meclis üyeleri ve pazar esnafı katıldı.

Sabah kahvaltısında pazar esnafla bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, esnafların sorunlarını dinleyerek, kendisinin her zaman çözüm odaklı olarak çalıştıklarını ve hizmet olarak hem ilçeyi hem de esnafı kalkındırmak için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapacaklarını söyledi.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk esnaflarla kahvaltıda kısa bir konuşma yaptı. Başkan Öztürk konuşmasında; “Güzel bir sabahta, güzel bir gün de Pazar esnafımızla bir araya gelelim, dertleşelim, sohbet edelim diye böyle bir etkinlik düzenledik. İlçemiz Cıttaslow kriterlerine uygun olarak unvana layık görülmüştür. Bu unvana layık olmak için elimizden geldiği kadar gayret göstermekteyiz. İlçemizin bürokratları, bütün idarecileri ve amirleriyle birlikte bugün de halkımızla, pazarcı esnafımızla bir araya geldik. Katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Başkan Öztürk’ten Cıttaslow Açıklaması

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk konuşmasının devamında; “Geçtiğimiz hafta İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen “Cıttaslow Genel Kurulu”nda Türkiye’nin 10. Sakin Şehri seçilen Şavşat; düzenlenen kurul toplantısında Dünyanın en sakin ilçesi seçildi ve Milano’ da tanıtımı gerçekleştirildi. İnsanımızla, gelenek ve göreneklerimizle övündüğümüz, gurur kaynağımızdır. Bu güzellikleri ve doğal yapıyı tüm dünyaya duyurmaya da devam edeceğiz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Esnafla sabah kahvaltısında bir araya gelen Şavşat Kayma-kamı Mesut Gazi Ambarcı da kısa bir açıklama yaptı. Ambarcı; “Her zaman şunu vurgulamaya özen gösteriyorum. Türkiye çapında Artvin ve özellikle Şavşat, şahsına münhasır özellikleri, doğal güzellikleri, tarihi dokusu, yeşilliğiyle çok özel ve bir o kadar da güzel ilçemiz. Cıttaslow ünvanı almış olması da gurur kaynağıdır. Daire amirleriyle, ve müdürlerle bu gibi kahvaltılar, toplantılar, yemekler vb. etkinlikler düzenleyerek bir araya geliyoruz. Amacımız, bu güzel ilçemizi, Şavşatımızı daha güzel yaşanır hale getirmektir. Halkımızın ve esnafımızın sorunlarını dinleyerek eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz, elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugün de halkımızda bir aradayız. Pazar esnafımızla bir araya gelelim, dertleşelim,  sohbet edelim, sorunları çözelim dedik. Katılım sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Başkan Ahmet Sinan Öztürk ile kahvaltıda bir araya gelen esnaflar ise, belediye icraatlarından memnuniyetlerini dile getirerek kendilerine verilen desteklerden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek