...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1730 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Öztürk, “Efkar Tepesi’nde Çalışmalar Başladı”

18 Ağustos 2016 - 1.627 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Öztürk, “Efkar Tepesi’nde Çalışmalar Başladı”
Öztürk, “Efkar Tepesi’nde Çalışmalar Başladı”

Öztürk, “Efkar Tepesi’nde Çalışmalar Başladı”

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, tüm masraflarını Kardeş Belediye Selçuklu Belediyesi’nin karşılayacağı Efkar Tepesi’nde çalışmaların başladığını söyledi.

Efkar Tepesi’nin yeniden yapılması için yapılan ihaleyi kazanan firma çalışmalarına başladı. Efkar Tepesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Özcan Arslan yapılan çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Proje teslim süresinin 350 gün olduğunu belirten Başkan Öztürk: “Belediye Başkanı olarak seçildiğim günden bu yana hep Şavşat’a hizmet için çalıştım, çalışmaya da devam edeceğim. Kısıtlı imkanlarla yapmaya çalıştıklarımızın yanında Kardeş belediyelerimizin de bu tür projelerle bizlere destek vermesi bizlere ayrı bir güç veriyor. Efkar Tepesi’nin Şavşat için değeri çok yüksek. Kardeş Belediyemiz Selçuklu Belediyesi’nin yapımını üstlendiği bu proje inanıyorum ki Efkar Tepesi’ne daha da değer katacak. İnşallah teslim süresi olan 350 gün sonra Efkar Tepesi, projelerle birlikte gönderilen üç boyutlu görsellerde görülenden çok daha güzel bir sosyal yaşam alanı olacak. Emeği geçen herkese şimdiden çok teşekkür ederim” dedi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek