...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1706 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Minik Zabıtalar Görev Başında

02 Mart 2016 - 872 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Minik Zabıtalar Görev Başında
Minik Zabıtalar Görev Başında

Minik Zabıtalar Görev Başında          

Vakıfbank ilköğretim okulu papatyalar anasınıfı öğrencileri, meslek tanıtım hakkında bilgi almak, çalışma ortamlarını görmek ve incelemelerde bulunmak için Artvin Belediyesi Zabıta birimini ziyaret etti.

Artvin Belediyesi Zabıta birimine ziyarette bulunan Vakıfbank ilköğretim okulu papatyalar anasınıfından 14 öğrenci, öğretmen, sınıf annesi ve dedelerinden oluşan grup zabıta müdürü Emrullah Özkaya’ ya sorular sorarak meslek tanıtımı hakkında bilgi aldılar.

Zabıta Müdürü Emrullah Özkaya soruları güler yüzle ve öğrencilerin anlayabileceği şekilde cevaplayarak minik öğrencileri bilgilendirdi.

Öğrencilere, kullandıkları zabıta aracını ve teçhizatlarını tanıtan zabıta ekipleri minik öğrencilerle birlikte sahaya indi.

Öğrenciler, zabıta ekipleriyle sahada uygulama yaparak yol kenarlarında bulunan trafiğe engel olan araçların plakaları okunarak kaldırılması konusunda anons yapıp, manavların kaldırımı engelleyen sebze ve meyveleri kaldırılması hakkında uyarılarında bulundular.

Sınıf öğretmeni bu tarz uygulamalı ve yerinde öğrenme yöntemlerinin öğrenciler adına çok önemli ve etkili olduğunu söyleyerek öğrencilere bu imkânı sağlayan Artvin Belediyesi zabıta müdürlüğüne teşekkür etti.

Artvin Belediyesi Zabıta müdürü Emrullah Özkaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek minik öğrencilerle birlikte güzel anlar yaşadıklarını söyleyip öğrencilere öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Artvin Belediyesi Zabıta birimi olarak öğrencilere muz, kek, meyve suyu ikramında bulunup papatyalar anasınıfı öğrencilerine boyama kitabı ve boyama kalemi hediye edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek