...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Minik Öğrencilerden Şavşat Emniyet Amirliğine Anlamlı Ziyaret

20 Aralık 2016 - 1.484 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Minik Öğrencilerden Şavşat Emniyet Amirliğine Anlamlı Ziyaret
Minik Öğrencilerden Şavşat Emniyet Amirliğine Anlamlı Ziyaret

Minik Öğrencilerden Şavşat Emniyet Amirliğine Anlamlı Ziyaret

Şavşat Ahmet Fevzi İlkokulu/Ortaokulu Öğrencileri İstanbul’da Meydana Gelen Terör Saldırısında Şehit Olan Polis Memurları İçin Şavşat Emniyet Amirliğine Taziye Ziyaretinde Bulundular

Şavşat Ahmet Fevzi İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri, İstanbul’da meydana gelen terör saldırısında şehit olan polis memurları için Şavşat Emniyet Amiri Baş komiser Adnan Şanlı’ya taziye ziyaretinde bulundular.

Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran, Ahmet Fevzi İlkokulu/Ortaokulu Müdürü İlhan Bülbül, Müdür Yardımcısı Zafer Yaşar ve öğretmen Büşra Kaya eşliğinde Şavşat Emniyet Amiri Adnan Şanlı’yı makamında ziyaret eden öğrenciler Şanlı’ya çiçek verip terör saldırısında şehit olan polis memurları için taziye dileklerini ilettiler.

Şavşat İlçe Emniyet Amirliğinde gerçekleşen taziye ziyaretinde öğrenciler adına bir konuşma yapan Ahmet Fevzi ortaokul öğrencisi Nazar Yeralmaz “Bu hain saldırıyı yapanlar bilmelidir ki; devletimizi asla bölemeyecek, hain emellerine asla ulaşamayacaklardır. Canı pahasına görev yapan kahra­man polis teşkilatımızın her zaman yanındayız.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran ise; “Devletimiz ve milletimiz birlik ve beraber­lik içerisinde olduğu müddetçe bu vatan toprakları alçaklara mezar olacaktır. Hainler asla ülkemizi bölemeyecektir. Bu hain saldırıda şehit olan polis memurlarımıza ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ailele­rine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.” dedi.

Taziye ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şavşat Emniyet Amiri Baş komiser Adnan Şanlı “Bu ziyaretler bizleri mutlu ediyor, moral veriyor. Önemli olan şehitlerimizi unutmamak, onların hatı­ralarına sahip çıkmak, ne için şehit olduklarının bilincinde olmak. Öğrenci ve öğretmenle­rimizin bizleri bugünde ziyarete gelmesi ve bizlere destek vermesi İstanbul’da yaşanan terör saldırısı nedeniyle hayatlarını kaybeden meslektaşlarımız için taziye ve başsağlığı dileklerinde bulunmaları bizleri mutlu etti. Bu tür alçakça saldırılar hiçbir zaman amacına ula­şamayacaktır. Ziyaretimize gelen başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Evran’a, Ahmet Fevzi İlkokulu/ Ortaokulu değerli öğretmenlerine ve sevgili öğrencilerine bu duyarlı davranışlarından dolayı teşkilatımız adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Taziye ziyareti kısa sohbetin ardından hatıra fotoğraf çekimiyle son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek