...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 1649 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Milletvekili Kışla Şavşat’ta

09 Şubat 2018 - 1.221 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Milletvekili Kışla Şavşat’ta
Milletvekili Kışla Şavşat’ta

Milletvekili Kışla Şavşat’ta

Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla TBMM Çalışmalarına Verilen Arada Yine Soluğu Memleketi Şavşat’ta Aldı

AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla TBMM çalışmalarına verilen arada yine soluğu memleketi Şavşat’ta aldı. Dr. İsrafil Kışla’nın ilk durağı Şavşat oldu. Cuma namazını Merkez Kemalpaşa Camisinde kılan Dr. İsrafil Kışla, namaz sonrası vatandaşların yoğun ilgisini karşılıksız bırakmadı ve vatandaşlarla ayaküstü sohbet etti.

İlçe Kaymakamı Emre Yalçın’a Ziyaret

AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, AK Parti Şavşat İ içe Başkanı Etemşah Coşkun ve İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Temiz ile birlikte Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın’ı makamında ziyaret etti. Yeni kaymakamlık binası ve diğer çalışmalarla ilgili bilgi alan Kışla, takip ettiği yatırımlarla ilgili de bilgi verdi.

AK Parti Şavşat İlçe Teşkilatında Teşkilat Mensupları ile Bir araya Geldi

Kaymakamlık ziyaretin in ardından AK Parti ilçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Vekil Kışla, burada teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Teşkilat çalışmaları ile ilgili toplantı yapan Kışla, devam eden ve planlanan yatırımlarla ilgili de bilgi alışverişinde bulundu.

Şavşat Belediyesi’ni Ziyaret Etti ve Projelerini İnceledi

İlçe teşkilatı ziyaretinin ardından Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Başkan Öztürk’ten planlanan projeler hakkında bilgi alan Kışla, özellikle de Cumhuriyet Caddesi Cephe İyileştirme Projesi, Yeni Terminal Projesi ve Eski Hastane Alanı Kent Park Projesi’nin detaylarını inceledi. Burada çalışmalar hakkında detaylı bilgi veren Başkan Öztürk: “Sizlerin huzurunda sayın milletvekilime çok teşekkür ediyorum. Tüm projelerimizde her zaman desteğini esirgemedi. Önümüzde yine büyük projeler var ve bu projeler de Şavşat’ın çehresini değiştirecek çalışmalar. Bu projelerde de desteklerini esirgemeyeceğine inanıyorum.” dedi.

Vekil Kışla: “Bende sayın başkan una teşekkür ediyorum. Şavşat’ın geleceğinin turizm olduğunu hep söylüyoruz. Bu bağlamda terminal projesi,park projesi ve cephe iyileştirme projeleri kesinlikle çok önemli. Bu projelerde benimde katkıda bulunabileceğim konular varsa sonuna kadar elimden geleni yapacağım. Ben inanıyorum ki Şavşat’ta yaşayan hemşehrilerimiz Şavşat’taki değişiminde farkındadır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Vekil Kışla Şavşat Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Etti

Başhekimlik görevine yeni atanan Dr. Gürol Köroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Gürol Köroğlu’ mı makamında ziyaret eden Vekil Kışla, hastane hakkında bilgi aldı. Ayrıca ataması yeni yapılan ve göreve başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Dahiliye Uzmanı doktorlara da hayırlı olması temennisinde bulundu. Hastane ziyaretinde ayrıca yeni dünyaya gelen bir bebeği de ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

Devlet Hastanesi ziyareti ardından Şavşat Müftüsü İrfan Şafak’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Şavşat esnafı ile gerçekleştirilecek olan toplantı için toplantı salonuna geçti.

Şavşat Esnafı ile Biraraya Geldi

Günün son programında Şavşat esnafı ile bir araya gelen Vekil Kışla burada önemli açıklamalarda bulundu. Soru cevap olarak başlayan toplantıda öncelikle sorulan sorulara cevap veren Kışla, yapılan ve devam eden çalışmalar hakkın-da da bilgi verdi. Dr. İsrafil Kışla yaptığı açıklamada: “Seçildiğim ilk günden bugüne kadar hep Artvin için ne yapabiliriz, Şavşat için daha ne yapılabilir düşüncesinde oldum. Kapalı Spor Salonu, SGK binası, İlçe Tarım Müdürlüğü Binası ve yakında uygulamaya geçecek olan yeni Kaymakamlık binası gibi birçok işi alnımızın akıyla tamamladık. Bunların dışında girişimlerine halen devam ettiğimiz ve artık sona yaklaştığımız Küçük Sanayi Sitesi çalışması var, Artvin-Şavşat yeni yolu çalışmaları var. Varyantı bypass edeceğimiz tünel projesi var, Karagöl’ün tüm çehresini değiştirecek yeni projesi var. Ayrıca sayın Başbakanı da sözünü verdiği bu yıl yapım ihalesini yapmak için uğraştığımız Şavşat için olmazsa olmaz Sahara Tüneli Projesi var. Belediyemizin ve sayın başkanımın yaptığı cephe projesi var, kentpark projesi var, terminal projesi var, düğün salamı yerine düşünülen proje var. Bu çalışmaların tamamı Şavşat’ı daha yaşanabilir bir yer hal ine getireceğine inanıyorum. Bizi kırmayıp buraya kadar zahmet ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun ise yaptığı kısa konuşmada; “Bugün sayın vekilimiz İsrafil Kışla’nın Şavşat’a teşrifleriyle; Belediye Başkanlığınız ve İlçe Yönetim Kurulumuzla esnaflarımızı ziyaret ederek, sorunlarını dinledik. Yine gün içerisinde Şavşat Kaymakamı sayın Emre Yalçın’ı ziyaret ederek ilçenin sorunlar hakkında istişarede bulunduk. Ardından Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimi Gürol Köroğlu’nu ziyaret ettik ve yeni Başhekimimize ve göreve başlayan diğer yeni branş doktorlarımıza hayırlı olsun dilek- erinde bulunduk. Ziyaretlerimizin devamında Belediye Başkanlığımızda yapılacak olan yeni hizmetler ve projeleri yerinde değerlendirdik. İlçe teşkilatımızca da sıcak sohbetler edildi ve güzel ilçemiz için daha büyük projelerin çalışmalarına başlanması kararlaştırıldı.İnşallah Güzel ilçemiz için müjdelerimiz devam edecek. Sayın vekilimiz İsrafil Kışla’ya Şavşatımıza verdiği destekler ve kazandırdığı eserler için tüm ilçem adına kendisine çok teşekkür ediyoruz Allah razı olsun” dedi.

Şavşat Müftülük Lokalin de yapılan toplantının ardından Vekil Kışla ve beraberindekiler geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yaşar Köyü İmam Hatibi Özgen Gül’ün ailesini de ziyaret edip aileye başsağlığı dileklerinde bulundu.

Ziyaretin ardından Ak Parti Milletvekili İsrafil Kışla Artvin’ e hareket etmek üzere ilçemizden ayrıldı.

Bu haberi değerlendirin
[ Oylayan kişi sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek