...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Meydancık ve Yöre Köyler Derneğinden Büyük Hizmet

03 Ekim 2021 - 116 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Meydancık ve Yöre Köyler Derneğinden Büyük Hizmet
Meydancık ve Yöre Köyler Derneğinden Büyük Hizmet

Ankara’da Yaşayan İmerhev’lilerin Kurduğu “Meydancık ve Yöre Köyleri Kalkındırma Yardımlaşma Kültür ve Turizm Deneği Kendi Yerine Kurmak için Bina Alımını Gerçekleştirdi

Konuyla ilgili olarak dernek başkanı gazetemize açıklamalarda bulundu.

Dernek Başkanı Bekir Demir, sivil toplum kuruluşlarının gelişmiş ülkelerde ne kadar önemli olduğu bilinci ile hareket ederek, derneğimiz Meydancık ve yöre köylerini dernek çatısı altında toplamayı başarmıştır. Derneğin temel amacı ise hemşerilerini dayanışma ruhunu oluşturmak,ortak payda buluşturmak, güç birliği sağlamak, köylerin gelecek de daha canlı ve sürdürülebilir yaşam sağlaması için çaba harcıyoruz. Yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber bunun için çalışıyoruz.” dedi. Demir, Derneğin güçlü bir yönetim – denetim kadrosu olduğunu, üyelerin ve yöre halkının da duyarlı hale geldikten sonra, zorlukların üstesinden geleceği inancında olduğunu, ifade etti. Dernek Başkanı Bekir Demir “Yönetim ve denetleme kurulu üyeleri olarak hedeflerimizin en büyüğü olan arsa alımını gerçekleştirdik. Kiralık yerde hizmet veren derneğimizi, kiracılıktan kurtararak, dernek tüzel kişilik adına, Ankara Çankaya ilçesi Kızılay İzmir 1 Caddesi Fevzi Çakmak 1 Sokak Tangun İş merkezi 8 /35 nolu büro 10.03. 2021 tarihinde satın alınarak dernek mülkiyetine kavuşturduk.”dedi.

Bekir Demir, “Dernek yeri satın alınmasında desteği olan, yönetim ve denetim kurulu üyelerine, Artvin, Şavşat ve İmerhev yöresi İş adamlarımıza bürokratlarımıza, köy temsilcileri ve yöre köyleri halkına maddi ve manevi desteklerinden dolayı tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve tüm Artvinli hemşerilerimizi derneğimize bekliyoruz” dedi.

Haber: Zafer AYDİNLİ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler : , ,
TemaFabrika
Teknik Destek