...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kocatepe’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

24 Kasım 2015 - 963 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Kocatepe’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Kocatepe’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Kocatepe’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kocatepe, mesajında genç nesilleri büyük bir sevgi ve fedakârlıkla hayata hazırlayan öğretmenlerin, saygın ve onurlu bir mesleğin neferleri olduğunu ifade ederek milletin geleceği olan çocuk ve gençleri hünerli elleriyle yoğuran öğretmenlerin, öğretmenler gününü kutladı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü mesajında şu ifadelere yer verdi: “24 Kasım Öğretmenler Gününü, Gazi M. Kemal Atatürk’ün Başöğretmenliğe kabul edilişi ile birlikte 1981 yılından itibaren aynı gururla kutlamaya devam ediyoruz. Doğruyu, güzeli, iyiyi, her alanda yeniliği ve yenileşmeyi savunan gerçekleri anlatan, milli birlik ve beraberliğimizin teminatı, geleceğin ışık saçan aydınlık nesillerini büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren öğretmenlerimiz, her insanın hayatında vazgeçilmez ve unutulmaz bir öneme sahiptir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi ’Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır’. Bu inançla, çok şey borçlu olduğumuz ve bu kutsal mesleği icra eden başta Artvin Milli eğitim camiamızın ve saygıdeğer öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, görevini ifa ederken şehit olan tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet dilerim.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek