...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kışla; “Bu Millete Hizmet Etmek İçin Hiç Durmadan Çalışacağız”

06 Kasım 2015 - 1.268 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Kışla; “Bu Millete Hizmet Etmek İçin Hiç Durmadan Çalışacağız”
Kışla; “Bu Millete Hizmet Etmek İçin Hiç Durmadan Çalışacağız”

Kışla; “Bu Millete Hizmet Etmek İçin Hiç Durmadan Çalışacağız”

1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde AK Parti’den yeniden adaylığını koyarak Artvin Milletvekili seçilen Dr. İsrafil Kışla, seçim sonrasında Artvin genelinde sürdürdüğü teşekkür ziyaretlerinden birini de Arhavi’de gerçekleştirdi.

Milletvekili Kışla, AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, parti teşkilatı ve vatandaşlarla birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi önünde bir araya gelerek halka hitap etti.

İlk konuşmayı Ak Parti Arhavi İlçe Başkanı Ufuk Yıldız yaptı. 1 Kasım günü Türkiye’nin geleceği için seçim yapıldığına değinen İlçe Başkanı Yıldız, ülkenin birliğe ve istikrara ihtiyacı olduğunu ve milletin üstünde başka kimse olamayacağının altını çizdi.

Ardından Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu konuşmayı devraldı. Başkan Hekimoğlu; “Bu ülkeyi, Artvin’i ve Arhavi’yi yeniden kurtaran değerli hemşerilerim hoş geldiniz. Seçim süresince milletvekili adaylarımıza, milletvekilimize, il başkanımıza, ilçe başkanımıza, il genel meclis üyemize, belediye meclis üyelerimize, parti teşkilatımıza ve seçim için görev almış herkese teşekkür ediyorum. Türkiye’de de, Arhavi’de de tarih yazdık. Ülkeyi gerçek sahiplerine tekrar teslim ettiniz. Sağ olun, var olun. Arhavi’nin bir kısım sorunları çözüldü. Bundan sonra diğer sorunları da çözmek için çalışmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Ülkenin geleceğinin karanlıklara sürüklenme ihtimali olduğu bir dönemde gerçekten vatanı düşünen insanların işe el koyma zamanı olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Arhavi’de alınan bu zaferden dolayı toplanan halkla teşekkürlerini iletti. Ardından konuşmayı devralan Ak Parti 2. Sıra adayı olan Hayrettin Gülbin ise, alınan bu güzel sonuçla ülkenin üstündeki kara bulutların dağıtıldığını söyledi.

Vatandaşların yoğun ilgi ve alakası ile karşılaşan Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, 1 Kasım’da bu güzel mutluluğu yaşatan Başkan Hekimoğlu’na, İlçe Başkanı Yıldız’a, parti teşkilatına ve Arhavili vatandaşlara teşekkür etti. Kışla; “Bugün belirsizlik ortadan kalktı. Türkiye’de yeni bir dönem başladı. 7 Haziran’da üzülmüştük ve bugün milletin takdiriyle yine iktidardayız. Dün şer bildiğimiz, bugün hayır oldu. Birilerinin Ak Parti’siz hükümet kurmak gibi bir hesapları vardı ama milletimizin de bir hesabı vardı. Biz böyle aziz bir millete sahibiz. Elde ettiğimiz bu zaferle ülkemizin üstündeki kara bulutlar kalktı. Ama biz asla şımarmayacağız, asla kibirlenmeyeceğiz. Bu millete hizmet etmek için hiç durmadan çalışacağız” dedi. Yeni dönemde verilen bütün sözleri yerine getireceklerini belirten Milletvekili Kışla, tekrar kendilerini yalnız bırakmayan Arhavi halkına teşekkürlerini iletti.

Coşkulu kalabalık içinde yapılan konuşmaların ardından Kışla ve beraberindekiler belediye başkanlık makamına geçerek burada vatandaşları ağırladılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek