...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1676 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Onur Özaydın’dan Yatırım İncelemesi

21 Mart 2021 - 10 kez okunmuş
Ana Sayfa » Türkiye»Kaymakam Onur Özaydın’dan Yatırım İncelemesi
Kaymakam Onur Özaydın’dan Yatırım İncelemesi

Şavşat Kaymakamı Onur Özaydın İlçede Yapımı Devam Eden
Bazı Yatırımları Gezerek Son Durumları Hakkında Bilgiler Aldı

Kaymakam Onur Özaydın Şavşat Söğütlü Mahallesinde yapımı devam eden öğretmenevi inşaatını gezerek son durumu hakkında bilgiler aldı.

Kaymakam Onur Özaydın, Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ve Şavşat ilçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran ile birlikte Şavşat ilçemizde yapımı tamamlanarak yakın da hizmete girecek olan 54 yatak kapasiteli Şavşat Öğretmen evindeki çalışmaları yerinde görerek çeşitli bilgiler aldı.

Öğretmenevi ile ilgili başlangıç aşamasından bugüne kadar yapılan bütün çalışmaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran kısa bir brifing vererek anlattı. Kaymakam Onur Özaydın; “Son yıllarda ilçemizde birçok devlet yatırımları yapılmaktadır. Bu yatırımları bir an önce ilçemiz halkının hizmetine sunabilmek için bu çalışmaları yerinde görerek yapılması gerekenlerle ilgili daha hızlı çalışmalar başlattık. Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında büyük bir emeği olan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın İsrafil Kışla’ya, Valimiz Sayın Yılmaz Doruk’a ve değerli milletvekillerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu zor süreçte yatırımların hala daha durmadan devam ediyor oluşu bizleri ve ilçemiz halkını mutlu etmektedir.” Dedi. Özaydın, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı eğiten öğretmenlerimizin sosyal tesisleri de onlara yakışır bir şekilde olmalıdır. Öğretmenlerimizin daha iyi bir ortamda dinlenmelerini ve gelen misafirlerini en güzel yerde ağırlamaları gerektiğini biliyoruz. En büyük yatırımın insana yapıldığı ülkemizde, devletimiz ve kaymakamlık olarak bizler eğitime, öğretmen ve öğrencilerimize büyük önem veriyoruz. Yapımı hemen hemen bitme aşamasına gelen öğretmenevimiz herkese hayırlı olsun” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek