...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Musa Göktaş İlk Muhtarlar Toplantısını Yaptı

11 Aralık 2018 - 810 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Kaymakam Musa Göktaş İlk Muhtarlar Toplantısını Yaptı
Kaymakam Musa Göktaş İlk Muhtarlar Toplantısını Yaptı

Şavşat İlçe Kaymakamı Musa Göktaş Bütün Köy ve Mahalle Muhtarları ile Toplantı Yaptı

Kaymakam Musa Göktaş son Kaymakamlar Kararname­si ile ilçeye ataması yapıldık­tan sonra ilçenin bütün köyle­rini gezip sorunları yerinde gördü. Köy gezilerinin büyük bir çoğunluğunu tamamlayan Kaymakam Musa Göktaş bü­tün köy ve mahalle muhtar­larını toplayarak bir toplantı yaptı.Şavşat Turistik Efkar Te­pesi Sosyal tesislerinde kurum amirleri ve muhtarlarla birlikte öğlen yemeği yedikten sonrayaklaşık 4 saat süren bir top­lantı gerçekleştirdi. Kaymakam Musa Göktaş başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Güneş, bütün kurum amirleri ile 3 mahalle ve 65 köy muhtarı katıldı.Yapılan Toplantıda Kayma­kam Musa Göktaş, ’’Muhtar- lar toplantısında Belediye Baş- kanımız, kurum amirlerimiz ve muhtarlarımızla bir araya geldik.İlçemiz mahalle muhtarla­rından ve köy muhtarlarımız­dan sorumluluk alanlarında var olan sorunları ve talepleri dinledik. Gelen taleplerle ilgili gerekli çalışmaların yapılması için talimatları verdik. Özel­likle köy muhtarlarımızın dev­letimizin verdiği ulaşım, sağ­lık, eğitim ve turizm Hizmet­leri ile tarım ve hayvancılık
konularındaki destek ve hiz­metlerinden memnuniyeti bi­zi de sevindirdi. Şavşat’ımız­da tarımdan hayvancılığa içme ve sulana sularımıza, turizm faaliyetlerine ulaşımdan eği­tim ve sağlığa her türlü konu­da muhtarlarımızı dinledik ve neler yapılabileceği konularını muhtarlarımızla değerlendir­dik. İlgili kurum müdürlerimiz devletin verdiği teşviklerden vatandaşlarımızın yararlanma­sı için muhtarlarla koordineli bir şekilde çalışacak. Vatanda­şımız en iyi, en kaliteli hizme­ti her zaman hak etmektedir.

Her yıl yapılan hizmetler daha da artacak ve bunun için hep birlikte,elbirliği ile çok ça­lışacağız’’ ifadelerini kullandı.

Yapılan geniş kapsamlı top­lantıda Kaymakam Göktaş, “Devlet olarak kırsal alanda ot­uran vatandaşlarımıza da en iyi hizmeti götürmek zorundayız. Bu nedenle siz muhtarlarımız ile dialog içerisinde koordineli çalışmalıyız. Gün birlik olma günüdür. Her türlü sorunu bir­likte aşacağımıza yürekten ina­nıyorum. Bu nedenle her muh­tar köyünde , mahallesinde va­tandaşıyla iç içe gönül gönüle el ele ve sorunlarına vakıf ol­malıdır. Güvenlik güçlerimize jandarma ve polisimize yardım­ 

cı olunmalıdır. İçemizde polis ve jandarma teşkilatımız 24 saat kesintisiz görev yapmakta­dır. Bu bizim ve ülkemizin hu­zur ve güvenliği için olmazsa olmaz şartıdır“ dedi.

Göktaş, “halkımıza daha iyi hizmet verebilmek adına, vatandaşın talep ve sorunların değerlendirilmesi amacıyla, zaman zaman muhtarlar ve ida­reciler ile bu şekilde bir araya geleceklerini belirterek toplan­tıda gündeme gelen talep ve so­runların ilgili makamlara iletil­mesi ve çözüme kavuşması yö­nünde gerekli girişimlerin yapılacağını ifade etti.

Toplantı hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek