...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Başarılı Güreşçileri Makamında Kabul Etti

27 Şubat 2017 - 1.401 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Başarılı Güreşçileri Makamında Kabul Etti
Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Başarılı Güreşçileri Makamında Kabul Etti

Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Başarılı Güreşçileri Makamında Kabul Etti

Yusufeli’nde Yapılan İl Seçmelerinde Dereceye Giren Genç Güreşçiler Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı Makamında Ziyaret Ettiler

Şavşat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Şavşat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile açılan Güreş Kursuna katılan güreşçiler Yusufeli’nde yapılan seçmelerde çeşitli kategorilerde başarılı olarak ilçemize kupa kazandırdılar.

Yusufeli’nde yapılan il seçmelerinde Şavşat’tan katılan sporcular serbestte takım halinde Üçüncü grokomende ise takım halinde ikinci oldular. Yapılan yarışmalarda 55 kiloda Recep Ali Aydın, Yasin Akgül, Emre Meydan Birinci olurken, Semih Duman ikinci Samet Ünal Aydın üçüncü oldu.

Kaymakam Ambarcı, dereceye giren sporcuları ve Şavşat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever’i makamında kabul ederek genç sporcuları kutladı ve emeği geçenlere teşekkür etti. Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı;  “Gençlerimizin daha çok spor yapması için imkânlarımızı geliştiriyoruz. Biz Şavşat’ın yiğit evlatlarını, ülkemizin önemli sporcuları arasına sokmayı hedefliyoruz. Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Hilmi Atasever ve Güreş Antrenörümüz Cihan Kalender ile bir araya gelerek bu alanda neler yapabileceğimizi değerlendireceğiz. İnşallah bu başarıları katlayarak daha büyük başarılar elde edeceğiz.” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hilmi Atasever ise, Gençlerin spor müsabakalarına hazırlanmasında maddi manevi desteklerini esirgemeyen, Şavşat Kaymakamlığına, Şavşat Belediye Başkanlığına, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti.

Ziyaret, sıcak sohbetin ardından hatıra fotoğraf çekimiyle son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek