...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Ambarcı’dan Şehit Ailesine Ziyaret

19 Haziran 2017 - 789 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Kaymakam Ambarcı’dan Şehit Ailesine Ziyaret
Kaymakam Ambarcı’dan Şehit Ailesine Ziyaret

Kaymakam Ambarcı’dan Şehit Ailesine Ziyaret

İlçemiz Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, 2004 Yılında Ağrı’nın Patnos İlçesinde Şehit Olan Polis Memuru Bülent Altun’un Ailesini Arpalı Köyündeki Evinde Ziyaret Etti

İlçemiz Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı ve eşi Esma Ambarcı, 2004 yılında, Ağrı’nın Patnos İlçesinde şehit olan Polis Memuru Bülent Altun’un Babası Orhan Altun ve Annesi Seyyare Altun’u Arpalı Köyündeki evlerinde ziyaret etti.

Şavşat’ın Arpalı Köyün de yaşayan aileyi ziyaret için  köye giden Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı ve eşi Esma Ambarcı, şehidin ailesi ile sohbet ederek devlet olarak her zaman yanında olduklarını, bir ihtiyaçlarının olduğunda rahatlıkla kendisine ulaşabileceğini dile getirdi.

Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı “Vatan uğruna şehit olmuş kardeşlerimizin aileleri bize emanettir. Şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret ederek onlarla yakından ilgilenmek en öncelikli işlerimizden biridir. Herhangi bir sorun veya sıkıntınızda biz her zaman yanınız da olacağız. Kapılarımız sizlere her zaman açık olacaktır. Evlatlarını bu vatan uğruna feda eden güzide insanlara vefa borcunu ödemek mümkün değil” dedi.

Şehit ailesi, yapılan ziyaretten dolayı çok memnun kaldıklarını dilde getirerek Kaymakam Ambarcı’ya teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek