...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Akın, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

23 Ağustos 2022 - 68 kez okunmuş
Ana Sayfa » Türkiye»Kaymakam Akın, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Kaymakam Akın, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

İlçemiz Kaymakamı Yusuf Akın, İlçeye Bağlı Meşeli, Veliköy, Kocabey, Kireçli ve Daha Birçok Köyde Yapımı Devam Eden Köy Yollarını Yerinde inceleyerek Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı.

Kaymakam Yusuf Akın’a, İl Genel Meclisi Üyesi Sedat Demir, İlçe Özel İdare Müdürü Güven Karagöz, Köy Hizmet-leri Şantiye Şefi Adnan Taşde-mir ve gidilen köy muhtarları eşlik etti.

Şavşat ve köylerinde devam eden, asfalt çalışması, yol kaplama çalışmaları, kilit parke yapımı ve yol genişletme çalışmasını yerinde inceleyerek İlçe Özel İdare Müdürü ve Köy Muhtarından bilgiler aldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kaymakam Yusuf Akın köylü vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıran KÖY-DES projelerinin banisi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve ilimizde bizlere önemli destekleri olan Sayın Valimize, şahsım ve Şavşatlı hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

ÖKSÜZ, YETİM VE KİMSESİZ HERKES FAYDALANACAK

Yol çalışmalarında ve Kamu hizmetlerinin vatandaşlara ulaştırılması konusunda görevli personellerin önemine dikkat çeken Kaymakam Yusuf Akın, “Vatandaş bize teşekkür ediyorsa bunun önemli bir bölümü de sizedir. Önemli iş yapıyorsunuz. Yapmış olduğunuz hizmetlerden öksüz, yetim, kimsesiz herkes faydalanacak. Bu hizmetleri yapabilmek bizim için bir şans ve bir ödüldür. Çalışmalarımızda sahada bize destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaymakam Akın, yapmış olduğu yol incelemeleri sonra-sı vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Akın, “Öncelikle bizleri sıcak ve içten karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum. KÖYDES bünyesinde yapılan çalışmalar köylerimiz için bü-yük bir şans. Bütün amacımız sizleri daha rahat ve huzurlu bir ortamda yaşatmak ve gereken imkanları sağlamaktır. Kaymakamlık olarak köylerimizin sorunlarını yerinde tespit edip incelemek, iş birliği içerisinde çözüm üretmek için köy ziyaretlerini sıklıkla sürdürmeye, sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz. Programlarımızı kışa kadar tamamlayacağız. Eme- ği geçenlere teşekkür ediyor, ekiplerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakam Yusuf Akın, “Çok şükür İl ve ilçe Özel İdaresi olarak ilçemizin dört bir tarafında çalışmalarımızı tüm hızıyla eksiksiz olarak yürütüyoruz. Köylerde yaşayan vatandaşımıza en güzel hizmeti sunabilmek için gayret gösteriyoruz. Devletimizin şefkat eli daima vatandaşımızın yanındadır. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımızı var gücümüzle devam ediyoruz. Gönülleri buluşturan yollar inşa etmeyi sürdürüyoruz. Şavşat’ımızın kazanımlarına katkı sağlamak için devamlı çalışacağız” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek