...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İstanbul İlçe Belediye Başkanlarından Şavşat Belediyesi’ne Ziyaret

03 Ekim 2021 - 76 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»İstanbul İlçe Belediye Başkanlarından Şavşat Belediyesi’ne Ziyaret
İstanbul İlçe Belediye Başkanlarından Şavşat Belediyesi’ne Ziyaret

İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Siyasi Partiler İlişkiler Koordinatörü Baki Aydöner ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

Programa Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’te dahil oldular. Ziyarette ayrıca Şavşat Belediye Meclisi üyeleri de katıldı.

Ziyarette belediye çalışmaları ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi veren Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar: “Sayın belediye başkanlarımızın belediyemizi ziyaret etmesi bizleri mutlu etti. Toplantıda kendilerine ilçemiz için aciliyeti olan konular aktardık. İnanıyorum ki iş birliği içerisinde büyük belediyelerimizin de destekleri ile ilçemiz için daha güzel çalışmalar yapacağız. Ziyaretleri ile yanımızda olduklarını bilmek bizi mutlu etti. Tüm belediye başkanlarıma, milletvekilime, il başkanıma, il belediye başkanıma ve ilçe belediye başkanı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi. Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’ın misafir belediye başkanlarına hediye takdim etmesinin ardından ziyaret sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek