...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1719 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlçemizde Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Yapıldı

16 Eylül 2016 - 1.409 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»İlçemizde Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Yapıldı
İlçemizde Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Yapıldı

Şavşat Toplum Sağlığı Merkezi  3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftası Olması Sebebiyle Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Etkinliği Düzenledi

Şavşat Kaymakam-lığı önünden baş-layan Sağlıklı Ya-şam Yürüyüşüne Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Şavşat Emniyet Amiri Vekili Komiser Bünyamin Şeker, Şavşat Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Özge Yönet, Dr. Tuğra Kösa, Dr. Hakan Gazioğlu, Dr. Nurullah Gül, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Şavşat Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Özge Yönet tarafından yapılan açıklamada; “Bu gibi etkinliklerle hem yaşam kalitesini yükseltmek hem de hastalıklar oluşma-dan önce önlemek için halk sağ-lığına yönelik koruyucu sağlık hizmetleri artırılarak devam ettirilmesini hedefliyoruz. Halk sağlığı açısından en önemli amaç, toplumun sağlığını hastalanmadan önce koruyabilmek basit tedbirler ve önlemlerle doktora illaça gereksinim duymadan sağlık sorunlarını atlatabilmesini sağlamaktır. Her yıl değişen temalarla kutlanan “Halk Sağlığı Haftası”’nın bu yıl ki teması: “Sağlıklı Yaşam” olarak belirlenmiştir” dedi.
Yürüyüşün sonunda Şavşat Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Özge Yönet ve Dr. Tuğra Kösa katılımcılara teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek