...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlçemizde Okuma Etkinliği Düzenlendi

07 Nisan 2017 - 1.020 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»İlçemizde Okuma Etkinliği Düzenlendi
İlçemizde Okuma Etkinliği Düzenlendi

İlçemizde Okuma Etkinliği Düzenlendi

Şavşat Halk Kütüphanesi 53. Kütüphane Haftası Nedeniyle Kitap Okuma Etkinliği Düzenledi

Şavşat Belediye Çay Bahçesinden düzenlenen etkinliğe Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İlçe Emniyet Amiri Vekili Hasan Katı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Soner Gögerçin, Fatih Bilici, Halk Kütüphanesi Müdürü Özcan Cambaz, Nüfus Müdürü Nuran Subaşı, Tapu Müdürü Fadime Kızır, Ziraat Bankası Müdürü Akın Akkuş, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Etkinliği gören diğer vatandaşlar da çay bahçesindeki stanttan kitap alarak kitap okuma programına katıldılar.

Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı etkinlikle ilgili olarak bir açıklama yaptı. Ambarcı yaptığı açıklamada; “Bugün yapılan etkinliğimize öğrencilerimiz, kitapseverler ve okuma dostları katıldı. Etkinliğimize katılan kitap dostlarına ve okuma sevdalılarına teşekkür ediyorum. Burada yaklaşık 100 kitap dostu ve okuma sevdalısı kitaplarını açarak 30 dakika süre içerisinde istedikleri sayfaları, istedikleri kitapları okudular. İnsanın burada ne kadar sessiz-sakin gençlerin, öğrencilerin ve vatandaşlarımızın herhangi bir gürültü patırtı çıkarmadan, bağırıp çağırmadan etrafı rahatsız etmeden kitap okudular. Kitap okumak herkesin kişiliğini olgunlaştırırken insanı da sakinliğe ve sükûnete sevk ediyor.” dedi.

Etkinlikler kapsamında Şavşat Halk Kütüphanesi personeli Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Etkinlik kitap okumanın ardından hatıra fotoğraf çekimiyle son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek