...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlçemizde Bir İşyeri Daha Açıldı

23 Haziran 2017 - 1.528 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»İlçemizde Bir İşyeri Daha Açıldı
İlçemizde Bir İşyeri Daha Açıldı

İlçemizde Bir İşyeri Daha Açıldı

Collezione Bir Satış Mağazasını da İlçemizde Açtı

Türkiye’de Moda Sektörünün Önde Gelen İsimlerinden Biri Olan Collezione, Satış Mağazası İlçemiz Belediye Hizmet Binası Yan Tarafında Yeni Cadde Üzerinde Açıldı.

İlkbahar, yaz, sonbahar kış sezonu giyim ürünleri ile önde gelen bir marka olan Collezine ilçemiz halkından Behice Atabey tarafından ilçe halkının hizmetine sunuldu.

İş yerinin açılışına Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İl Genel Meclis üyeleri Hasan Temiz ve Ertan Turan, AK Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun,  CHP İlçe Başkanı Nihat Acar, bazı daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı; “ İlçemizde açılan bu iş yerler, bizleri mutlu etmektedir. Bu gibi iş yerlerinin açılması ilçe halkı için çok önemlidir. İlçemize bir canlılık getirmektedir. Ayrıca istihdam içinde çok önemlidir. İşyeri sahiplerine hayırlı uğurlu olsun. İnşallah güzel kazançlar elde ederler” dedi.

İşyeri sahibi Behice Atabey  “Halkın ruhunu yansıtan moda ürünleri ile sektöründe lider markalar arasında olma vizyonunu benimseyen Collezione, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek için, kendini gelişen teknolojiyle donatarak Türkiye ve dünyanın birçok noktasında açtığı mağazalarla yatırımlarına devam ediyor. Bizde böyle bir markayı ilçemiz halkı ile buluşturduğumuz için oldukça mutluyuz. İlçemiz halkı kalitenin en iyisine layıktır.” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek