...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ilçemizde Bir iş yeri Daha Açıldı

16 Şubat 2020 - 122 kez okunmuş
Ana Sayfa » Nereye Gidelim»ilçemizde Bir iş yeri Daha Açıldı
ilçemizde Bir iş yeri Daha  Açıldı

Şavşat, Adil Aydın Caddesi  Üzerinde Urallar Pastahane, Kafe ve Restoran’ın Açılışı Büyük Bir Katılım ile Gerçekleşti İlçemizde Adil Aydın Caddesi Üzerinde
“Urallar Pastahane Kafe ve Restaurant’ın Açılışı Yapıldı Yapılan açılışa, Şavşat Dev­let Hastahanesi Başhekimi Op.Dr. Gürol Köroğlu, AK Parti Şavşat İlçe Başkanı Etemşah Coşkun, Şavşat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkam Ercüment Köksoy, ilçe esnafı ve vatan­daşlar katıldı. Açılış Kurdelesini Op. Dr. Gürol Köroğlu, AK Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun, Es­naf ve Sanatkarlar Odası Baş­kanı Ercüment Köksöy ve iş yeri sahibi İsmet Ural birlikte yaptı. Açılışta bir konuşma ya­pan Şavşat Esnaf ve Sanat­karlar Odası Başkanı Ercüment Köksoy; “Bu güzel şirin ve Cittaslow unvanlı ilçemizde genç bir hemşerimizin açmış olduğu bir işyeri açı­lışına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Halkımızın bu tür iş alanlarına yönelmesi mutluluk vericidir. Allah hayırlısı ile bol kazançlar nasip et­sin” dedi.
İşyeri sahibi İsmet Ural, “Biz iş yerimizde dürüst ve güvenilir bir ruha sahip olarak çalışacağız. Pastahane ve ye­mek üzerine ilçemizde çok önemli bir hizmet vereceğiz. İş yerimizde müşterilerimize kahvaltı, yemek, pasta, tatlı çeşitleri, soğuk ve sıcak içecek servisimiz olacaktır. İlçe­mizde bu anlamda daha güzel hizmet verebilmek amacı ile güzel bir hizmet sunacağımıza inamyoruz. İnsanın kendi işyerini açması çok güzel bir du­ygu. Kendi ilçemizin halkına hizmet etmekten mutluluk du­yacağız. Yemek ve gıda insanı­mız için hayati önem taşımak­tadır. Yemek ve pasta ve daha değişik ürünlerimizin ustalarını önemle seçtik. Hijyene ve do­ğallığa önem vereceğiz. Halkı­mız damak tadını bizimle yaşayacak. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.
Açılışı yapılan Urallar Pastahane, Kafe Restaurant’ta bütün katılımcılara pasta, bak­lava, soğuk ve sıcak içecekler yanında çeşitli yiyecekler ve tatlılar ikram edildi.  

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek