...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlçemizde Aşevi Var Fakat Tabelası Yok

04 Mayıs 2016 - 1.857 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»İlçemizde Aşevi Var Fakat Tabelası Yok
İlçemizde Aşevi Var Fakat Tabelası Yok

İlçemizde Aşevi Var Fakat Tabelası Yok

Şavşat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Kızılay Aşevi’nin Tabelası Neden Yok?

1 Eylül 2015 Tarihinde Hizmete Giren Şavşat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ve Kızılay Aşevi’nin Açıldığı Günden Bu Güne Kadar Tabelasının Olmaması Dikkatlerden Kaçmadı.

Yoksul ve ihtiyaç sahiplerine hizmet veren Aşevi yerinin nerede olduğunu ve nerede hizmet verdiğini bilen yok. Çünkü mevcut olan Aşevinin hizmet binasında Aşevi olduğuna dair bir tabela yok.

“Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kızılay Aşevi” adı altında yoksul ve ihtiyaç sahibi vatandaş ve öğrencilerin yemek ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Aşevinin tabelasının neden olmadığı vatandaşların merak konusu oldu.

Bir Tabelanın Yapılıp Asılması Bu Kadar Zor Mu?

Konu ile ilgili olarak bazı vatandaşlar ise yaptıkları açıklamalarda “İlçemizde bir Aşevinin var olduğunu duyduk. Fakat nerede hizmet verdiğini bilmiyoruz. Tabelasını bir yerde görmedik. Bir tabelanın yapılıp binaya asılması bu kadar zor mu? ” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Umuyoruz ki yetkililer en kısa sürede yoksul ve ihtiyaç sahiplerine hizmet vermekte olan bu kurumun tabelasını asarlar ve bu sorunu en kısa sürede giderirler.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek