...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlçemiz Muhtarları ile Bir Araya Gelindi

20 Aralık 2022 - 10 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»İlçemiz Muhtarları ile Bir Araya Gelindi
İlçemiz Muhtarları ile Bir Araya Gelindi

Artvin İl Özel İdaresi 2022 Yılı Altyapı Uygulamaları Değerlendirme Toplantısı Kapsamında Şavşat Köy Muhtarları ile 5 Grup Olarak Bir Araya Gelindi

Artvin İl Özel İdaresi 2022 Yılı Altyapı Uygulamaları Değerlendirme Toplantısı Kapsamında Şavşat Köy Muhtarları İle 5 Grup Olarak Bir Araya Gelindi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Dereci başkanlığında gerçekleştirilen toplantılara Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Şavşat İl Genel Meclisi Üyeleri Sedat Demir ve İrfan Avcı da katılım gösterdi. Bu toplantıyla birlikte tüm ilçe muhtarlar toplantısı da sona ermiş oldu.

İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleşen toplantılarda Şavşat ilçemize bağlı köylerde 2022 yılına ait Artvin İl Özel İdaresi ve KÖY-DES yatırımları hakkında muhtarlarla bilgilendirme yapıldı. 2022 yılı faaliyet çizelgesi kapsamın da yer alan yatırım ve çalışmaların tamamlanan ve devam eden kısımları hakkında çalışmalar görüşüldü.

Toplantıda ayrıca 2023 yılı “Yatırım Programı” hazırlanması kapsamında köy muhtarlarının öneri ve talepleri alınarak değerlendirme gerçekleştiril-di. 2023 yılı yatırım programına alınacak çalışmalar da öncelik sırasına göre projelendirildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler : , ,
TemaFabrika
Teknik Destek