...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlçemiz Halk Kütüphanesine Yeni Müdür Atandı

26 Temmuz 2016 - 1.591 kez okunmuş
Ana Sayfa » Şavşat»İlçemiz Halk Kütüphanesine Yeni Müdür Atandı
İlçemiz Halk Kütüphanesine Yeni Müdür Atandı

İlçemiz Halk Kütüphanesine Yeni Müdür Atandı

İlçemiz Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne Vekalet Eden Necati Hürdoğan’ın Yerine İbrahim Kaçıra Atandı.

Daha önce Mersin Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Müdür Vekili olarak görev yapan İbrahim Kaçıra, ilçemiz halk kütüphanesinde müdürlük görevine başladı.

Kaçıra, kütüphane binasında gazetemize yaptığı açıklamada ünvan yükselme sınavını kazanarak müdürlük kadrosuna yükseldiğini belirtti.

Şavşat’ta güzel işler yapacağına inandığını belirten Kaçıra, “yaklaşık 29 yıldır devletin değişik kademelerinde görev yaptım. Şimdi ise halk kütüphanesi müdürü olarak Şavşat’a atandım. Bu güzel ilçeye atandığım için de çok mutluyum. Şavşat, Okuma alışkanlığı iyi olan bir ilçe. Kütüphanenin kitap envanteri de oldukça zengin. Çalışmalarımızla Şavşat halk kütüphanesini zenginleştirerek daha modern hale getireceğiz.” Dedi.

İbrahim Kaçıra Kimdir?

01.04.1963 yılında Osmaniye İli Düziçi İlçesi Pirsultanlı köyünde 9 çocuklu çiftçi bir ailenin 9. Çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokulu kendi köyünde Ortaokulu Osmaniye’de, Liseyi Adana’da bitirdi. AÖF İşletme Ön lisans ve AÖF Kamu Yönetimi Lisans mezunudur.

Çalışma hayatına; 24.08.1987 yılında Adana PTT Başmüdürlüğünde başladı, 1987 yılından 1998 yılına kadar Adana PTT Başmüdürlüğünde ve Adana Türk Telekom İl Müdürlüğünde Şef olarak çalıştı, 17.02.1998 tarihinden itibaren Mersin Türk Telekom İl Müdürlüğünde girmiş olduğu sınav sonucu Amir oldu, 1998 yılından 2010 yılına kadar Mersin İl Telekom Müdürlüğünde çeşitli unvan ve kadrolarda çalıştı. 07.04.2010 tarihinde, Türk Telekom’un özelleşmesi nedeniyle Mersin Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Müdürlüğüne İdari Şef olarak atandı, Mersin Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Müdür Vekili iken Kültür ve Turizm Bakanlığının açmış olduğu Unvan Yükselme Sınavı sonucu başarılı olduğundan 21.06.2016 tarihinden itibaren Şavşat İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü olarak atandı ve halen bu görevini sürdürmektedir. Bankacı olan Fahriye Kaçıra ile evli olup, Ömer ve Toprak isimli 2 erkek çocuk babasıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek