...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlçemiz Belediye Başkanı Ahmet Sinan ÖZTÜRK YENİ YIL Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

01 Ocak 2017 - 1.123 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»İlçemiz Belediye Başkanı Ahmet Sinan ÖZTÜRK YENİ YIL Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı
İlçemiz Belediye Başkanı Ahmet Sinan ÖZTÜRK YENİ YIL Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

İlçemiz Belediye Başkanı Ahmet Sinan ÖZTÜRK YENİ YIL Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

Saygıdeğer Hemşehrilerim;

Acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk ve hüzün veren anıları ile bir yılı daha geride bırakıyoruz. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar ve kısaca yenilik demektir.

Ülkemiz ve ilçemiz adına güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığımız 2017 yılını sizlerle birlikte karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyorum. Geride bıraktığımız yılda olduğu gibi yeni yılda da, umudumuzu koruyarak ilçemizin ve bölgemizin, ekonomik anlamda belirlenen hedefe ulaşması için el birliği ve güç birliğiyle çalışmalı, aydınlık yarınlara ulaşmak için İlçemiz Şavşat’ı hak ettiği noktaya getirmek en önemli amacımız olmalıdır.

Bizlerin, aynı ilçede yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuzun birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoş görülü olmak olduğunu düşünüyorum. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır.

Birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olması duygu ve düşünceleriyle, inşallah gelecek yıl bizlere ve tüm insanlığa hayırlı olur.

Hiçbir olumsuzluğun yaşanmayacağı, huzur ve güvenin tesis edileceği, müreffeh bir yıl geçirmenizi temenni eder, tüm insan-lığa barış, kardeşlik, mutluluk,  sıhhat, afiyet ve hayırlı kazançlar getirmesi dileklerimle yeni yılınızı tebrik eder saygılar sunarım.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek