...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1730 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlçemiz Belediye Başkanı Ahmet Sinan ÖZTÜRK 19 Eylül Gaziler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

19 Eylül 2016 - 1.233 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»İlçemiz Belediye Başkanı Ahmet Sinan ÖZTÜRK 19 Eylül Gaziler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı
İlçemiz Belediye Başkanı  Ahmet Sinan ÖZTÜRK 19 Eylül Gaziler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

“Vatanın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğünü korumak için mücadele veren gazilerimiz, Türkiye’nin medar-ı iftiharı ve aynı zamanda vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleridir. Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın Türk milleti için bir vatan haline dönüşme-sinde, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri ulvi mücadelenin önemi büyüktür.
Vatanın bağımsızlığı uğruna canlarını ve kanlarını veren şehitlerin ve gazilerin hiçbir zaman ne millet ne de devlet tarafından asla unutulmayacağı bir gerçektir. Bugün, üzerinde özgürce yaşadığımız bu kutsal topraklar, maddi bedeller ödenerek değil, şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanca mücadeleleri sayesinde vatanlaşmıştır. Bu bakımdan, şehitlerimizin ve gazilerimizin emaneti olan bu mukaddes toprakları ilelebet muhafaza etmek, ay yıldızlı bayrağımızı bu topraklar üzerinde ilelebet özgürce dalgalandırmak, medeniyetimizi daha da ileri seviyelere yükseltmek, şehit yakınlarına ve gazilerimize sahip çıkmak da hepimiz için milli bir vazife olmalıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve kahramanlıklarıyla her zaman gurur kaynağımız olan gazilerimizi bir kez daha minnet ve saygıyla anıyorum.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek