...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1779 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İLÇE MÜFTÜSÜNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

04 Şubat 2021 - 149 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»İLÇE MÜFTÜSÜNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
İLÇE MÜFTÜSÜNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

İlçemize ataması yapılan İlçe Müftüsü Cihan Erdoğan Şavşat’ın Sesi gazetesini ziyaret etti.

Yakın bir zamanda ilçemiz İlçe Müftülüğüne ataması yapılan Cihan Erdoğan Şavşat’ın Sesi gazetecini ziyaret ederek Şavşat’ın Sesi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Kör ve Yazı İşleri Müdürü Caner Altunkaya ile görüştü.

Hoş sohbet içerisinde geçen ziyarette İlçe Müftüsü Cihan Erdoğan gazete ve baskı tesisleri ile ilgili bilgiler aldı. Müftü Erdoğan, basının çok önemli olduğunu ifade ederek, “Basın, kamuoyunun vicdanını temsil ediyor. Özellikle demokrasinin gelişmesinde özgür ve tarafsız basının faaliyetleri önemli bir yer tutuyor. Bizler de, Müftülük olarak yürüttüğümüz çalışmalarda, basınımızdan her zaman destek gördük. Bu vesile ile sizlere ve ilçemizde görev yapan tüm basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İlçemizde yerel basın devletle vatandaş arasında bir köprü vazifesi görerek, vatandaşlarımızın sorunlarının ilgili kurumlara aktarılmasında çok önemli bir vazife ifa ediyor. Basınımızın faaliyetlerinden çalışmalarımızda faydalanıyoruz, onların tespitleri çalışmalarımıza zaman zaman ışık tutuyor. Tüm basın mensuplarımıza bizlere verdikleri destek nedeniyle teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Şavşat’ın Sesi gazetesi Genel Yayın yönetmeni Erdoğan Kör de İlçe Müftüsü Cihan Erdoğan’ın ziyaretinden dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek ilçe müftüsüne teşekkür etti.

Erdoğan Kör; “Oldukça zor şartlar altında da olsa ilçemizde yıllardır gazetemizi çıkarıyoruz. Halkımızın haber alma özgürlüğünü asla ihmal etmedik. Bu konuda ki hassasiyetimizi ne kadar zor şartlar olsa da bunu devam ettirdik. Bu konuda her zaman ilçemize gelen idarecilerimize ve Şavşat halkına bütün okuyucularımıza çok teşekkür ediyoruz. Gazete çıkarmanın yanı sıra matbaa işleri baskı tesisleri Reklam ajansı gibi hizmetlerle de halkımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

İlçemiz müftüsü ilçemize yeni ataması yapıldı. Ayağının tozu ile gazetemizi ziyaret etmesi bizleri oldukça memnun etmiştir. Kendisine ve bütün kurum çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Yapılan ziyarette İlçe müftüsü Cihan Erdoğan gazete çalışanlarına Kuran-ı Kerim hediye etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler : , , ,
TemaFabrika
Teknik Destek