...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İBB Başkanı İmamoğlu Artvin ve Şavşat’ta Temaslarda Bulundu

23 Ağustos 2022 - 26 kez okunmuş
Ana Sayfa » Türkiye»İBB Başkanı İmamoğlu Artvin ve Şavşat’ta Temaslarda Bulundu
İBB Başkanı İmamoğlu Artvin ve Şavşat’ta Temaslarda Bulundu

Artvin’e Gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bir Dizi Temas ve Ziyaretler Çerçevesinde Şavşat ilçesinide Ziyaret Etti

İlk olarak Artvin Belediyesini ziyaret eden Ekrem İmamoğlu, Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve belediye çalışanlarınca çiçeklerle karşılandı. Artvin halkoyunları ekibinin gösterisini izleyen İmamoğlu, Başkan Elçin’le makamında bir süre görüştü. İmamoğlu, daha sonra Türk-ye’nin en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Atatepe’ye giderek burada vatandaşlarla bir araya geldi.

İMAMOĞLU’ndan Şavşat Belediyesi’ne Ziyaret

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Şavşat Belediyesi’ni ziyaret ederek Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’ı makamında ziyaret etti.

Çiçeklerle karşılanan Ekrem İmamoğlu Belediye Başkanı Nihat Acar dan çeşitli bilgiler aldı. Ziyarette Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, İBB Baş-kanı Ekrem İmamoğlu’na ilçe ve belediye hakkında bilgiler verdi. Başkan Acar ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden taleplerin yer aldığı bir dosyayı Ekrem İmamoğlu’na takdim etti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Şavşat Belediye Baş-kanı Nihat Acar tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi. Ekrem İmamoğlu daha sonra CHP ilçe örgütüyle de bir araya geldi.

CHP Şavşat İlçe örgütü başkanı İmran Kayaoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek, Dünyanın sayılı ve en büyük şehirleri arasında yer alan İstanbul gibi bir ilin Büyükşehir Belediye Başkanı ve beraberinde Milletvekillerimiz ve diğer Belediye başkanlarımızın da ilçemizi ve örgütümüzü ziyaretlerinden büyük bir onur duydum. Sayın İmamoğlu’na İlçemiz ve teşkilatımız hakkında bilgiler sunma imkanı bulduk. Kendisine ve beraberindekiler çok teşekkür ederim” dedi.

İMAMOĞLU’ndan İŞYERİ AÇILIŞI

İBB Başkanı Ekrem İmam-oğlu ziyaretleri çerçevesinde Şavşat CHP İlçe Örgütü Başkanı İmran Kayaoğlu’na ait bir restoran açılışını yaptı. Açılışta hayırlı olsun dileklerinde bulunan İmamoğlu Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri olan Şavşat ilçesinde bir işyerini açmış olmaktan duymuş olduğu memnuniyetini dile getirdi. Açılışta bütün katılımcılara çeşitli yiyecek ve içecekler ikram edildi.

İBB Başkanı İmamoğlu’nun Artvin ve Şavşat ziyaretlerinde, CHP YDK Başkanı ve Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Merkez ve İlçe Belediye Başkanları, CHP Şavşat İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, İyi Parti İlçe Başkanı Taner Kara ve ilçe yönetimi de eşlik etti.

Ziyaret hediyelerin takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindekiler Şavşat ziyareti sonrası Ardahan’a hareket etmek üzere ilçemizden ayrıldılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek