...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hot Döner Şavşat’ta Şubesini Açtı

08 Mayıs 2021 - 66 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Hot Döner Şavşat’ta Şubesini Açtı
Hot Döner Şavşat’ta Şubesini Açtı

İlçemizde Cumhuriyet Caddesi Üzerinde Çok Önemli Bir Marka “Hot Döner” Salonu Koronavirüs Tedbirleri Çerçevesinde Açıldı

Şavşat’ta Yeni Bir işyeri Daha Hizmete Açıldı

İlçemizde Cumhuriyet Caddesi Üzerinde Çok Önemli Bir Marka “Hot Döner” Şubesi Koronavirüs Tedbirleri Çerçevesinde Açıldı

İlçemizde Cumhuriyet Caddesi Üzerinde Çok Önemli Bir Marka “Hot Döner” Şubesi Koronavirüs Tedbirleri Çerçevesinde Açıldı.

Özel soslu döner lezzeti Türkiye’nin her yerine ulaşmaya devam eden Hot Döner Şavşat Şubesi açılışına Kaymakam Onur Özaydın, Belediye Başkanı Nihat Acar, Şavşat Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Üsteğmen Ercan Subaşı, İlçe Emniyet Amiri Salim Özcan, İlçe Milli eğitim müdürü Erkan Evran, AK Parti İlçe Başkanı Cemal Aydın, CHP İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu, İYİ Parti İlçe Başkanı Taner Kara, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Açılış Kurdelesini Kaymakam Onur Özaydın ve Belediye Başkanı Nihat Acar ve diğer idareciler birlikte kesti.

Açılışı yapan Kaymakam Onur Özaydın; “Bu güzel şirin ve Cittaslow unvanlı bir ilçemizde genç kardeşlerimizin açmış olduğu bir işyeri açılışına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Bu gibi işyerleri istihdam açısından da çok önemlidir. Halkımızın bu tür iş alanlarına yönelmesi mutluluk vericidir. Allah hayırlısı ile bol kazançlar nasip etsin” dedi.

Belediye Başkanı Nihat Acar da; “İlçemizde bu tür işyerlerinin açılması çok önemlidir. Genç kardeşlerimize bol kazançlar, iş yeri sahiplerine ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

İşyeri sahipleri Gürkan Topçu ve Volkan Parlak,
“Biz İş yerimizde dürüst ve güvenilir bir ruha sahip olarak çalışacağız. Ülkemizde çok önemli bir markayı ilçemiz halkı ile buluşturmanın mutlu-luğunu yaşıyoruz. İşyerimizde bazı genç kardeşlerimize iş imkanı da sağladık. Döner ve diğer yemek çeşitleri üzerine ilçemizde çok önemli bir hizmet vereceğiz. İş yerimizde müşterilerimize “Hot Dönerin” doyumsuz tadını (Kaşarlı Tavuk Döner Dürüm, Kaşarlı Et Döner Dürüm, Tavuk Döner Dürüm, Et Döner Dürüm, Ekspres Tavuk Döner Dürüm, Ekspres Et Döner Dürüm, Jumbo Tavuk Döner Dürüm, Jumbo Et Döner Dürüm, Maxi Tavuk Döner Dürüm, Maxi Et Döner Dürüm), soğuk ve sıcak içecekler ile tatlı servisimiz olacak tır. İlçemize bu anlamda daha güzel hizmet vereceğimizi düşünüyoruz. İnsanın kendi iş yerini açması çok güzel bir duygu. Kendi ilçemizin halkına hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Bu gerçekten çok hassas bir konu. Yemek ve gıda insanımız için hayati önem taşımaktadır. Hot Döner ve bütün ürünlerinin ustalarını önemle seçtik. Hijyene ve doğallığa önem vererek halkımız “Hot dönerin” doyumsuz tadını halkımız bizimle yaşayacak. Artık bir misafiriniz geldiğinde aileli çok rahat ulaşabileceğiniz şehir merkezinde “Hot Döner” ve çeşitleri yanı sıra, soğuk ve sıcak içecekler ikram etme imkanını sunduk. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Evlere servislerimiz vardır. “İlçemize hayırlı olsun.” dedi. Açılışı yapılan Hot Döner Şavşat Şubesi tarafından bütün katılımcılara Hot döner, soğuk ve sıcak içecekler yanında tatlılar ikram edildi.

Haber: Caner ALTUNKAYA

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek