...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hopalı Dağcılar Kemalpaşa Zirvelerinde

16 Nisan 2016 - 1.668 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Hopalı Dağcılar Kemalpaşa Zirvelerinde
Hopalı Dağcılar Kemalpaşa Zirvelerinde

Hopalı Dağcılar Kemalpaşa Zirvelerinde

Kemalpaşa Offroad ve Dağcılık Kulübü ile Rize Verçenik Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nün ortaklaşa gerçekleştirdiği Kemalpaşa Köprücü Köyü doğa yürüyüşüne Hopa Gençlik Merkezi de katıldı.

Kemalpaşa Offroad ve Dağcılık Kulübü ile Rize Verçenik Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün ortaklaşa gerçekleştirdiği Kemalpaşa Köprücü Köyü, Zindane Mağarası, Gogula Park ve Cefuka Tepesi etkinliğine Hopa Gençlik Merkezi de katıldı. Kemalpaşa Zindane mağarası, Zindane kayalıkları ve Gohola bölgesinde birçok farklı rotalardan çeşitli tırmanış, yürüyüşler düzenlendi.

Kemalpaşa’da ilk defa düzenlenen etkinlikte doğanın güzelliklerinin, cömertliğinin yanı sıra, macera, aksiyon, offroad, trekking, tırmanış gibi etkinlikler gerçekleştirildi. Çok renkli, samimi bir ortamda geçen etkinliği düzenleyen ve organize eden Kemalpaşa Offroad ve Dağcılık Kulübü başkanı Emin Üçüncü  “Bu hafta doğasever misafir dostlarımızla zindane, goğula ve Cefuka rotalarındaydık. Kemalpaşa’mızın güzelliklerini keşfedip doğayla kucaklaştık.  Rize Verçenik Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ekibine ve Hopa Gençlik Merkezine katılımlarından dolayı teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda bu etkinliklerimiz devam edecektir. Katılmak isteyen tüm halkımızı bekleriz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek