...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hemşerimiz Gürol AYDEMİR Kandıra Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Getirildi

22 Ağustos 2017 - 1.376 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Hemşerimiz Gürol AYDEMİR Kandıra Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Getirildi
Hemşerimiz Gürol AYDEMİR Kandıra Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Getirildi

Hemşerimiz Gürol AYDEMİR Kandıra Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Getirildi

İlçemiz Şavşat Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcılığı ve Ardahan Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğü Görevlerinde Bulunan Hemşerimiz Gürol AYDEMİR, Kocaeli Kandıra Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Getirildi.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinden yapılan açıklamaya göre il genelindeki hastanelerde hizmet veren bazı idarecilerin sözleşmesi bitti ve yerine yeni isimler atandı.

GÜROL AYDEMİR KİMDİR?

1969, Artvin Şavşat’ta doğan Gürol Aydemir evli ve iki çocuk babası. İlk, orta ve lise öğrenimini Şavşat’ta tamamlayan Aydemir 1991 yılında Gazi Üniversitesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. 1991-1993 yılları arasında özel sektörde Muhasebe birimlerinde çalıştı. Şavşat Devlet Hastanesi ‘nde 1993-2005 yılları arası Memur, 2006-2011 yılları arası Müdür Yardımcısı ve 2011-2012 yılları arasında Müdür Vekili olarak çalıştı. 2012-2014 tarihleri arasında Ardahan Devlet Hastanesi’nde idari ve Mali işler Müdürü olarak görev yaptı. 2015 yılı Ardahan Kamu Hastaneler Birliği’nde Uzman olarak çalıştı. Uzman olarak çalıştığı bu sürede aynı zamanda idari ve Mali Başkanlık görevini Vekaleten yürüttü. 2016 yılı Aralık ayında tayin ile Sakarya iline geldi. Sakarya Kamu Hastaneler Birliğinde Mali Hizmetler Başkanlığı; Bütçe ve Finansal Analiz Biriminde çalıştı. 17 Temmuz 2017 tarihinde M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’ne atandı.

Şavşat’ın Sesi Gazetesi olarak Kocaeli/Kandıra M. Kazım Dinç Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü olarak göreve başlayan Gürol Aydemir’e başarılar diliyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek