...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hayal Ettiler ve Tasarladılar

04 Ocak 2017 - 1.361 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Hayal Ettiler ve Tasarladılar
Hayal Ettiler ve Tasarladılar

Hayal Ettiler ve Tasarladılar

Şavşat Ahmet Fevzi İlkokulu Öğrencileri Hayallerindeki Evi Tasarlayıp Sergiye Sundular

Şavşat Ahmet Fevzi İlkokulu’nun “Hayalimdeki Ev” konulu maket tasarım sergisi 29 Aralık 2016 Perşembe günü saat 13:30’da okul salonunda açıldı.

Açılışa Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran, Şube Müdürleri Soner Gögerçin, Fatih Bilici, Şavşat Ahmet Fevzi İlkokulu Müdürü İlhan Bülbül, Ahmet Fevzi İlkokulu Müdür Yardımcı Zafer Yaşar, Şavşat Müftüsü İdris Yavuzyiğit, Okul Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı öğrencilerin yapmış oldukları maket evleri büyük bir beğeniyle inceleyerek bu çalışmalarından dolayı öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Şavşat Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran ise; “Öğrencilerimiz dönem bouyunca öğretmenleri ve velilerin rehberliğinde hayal edip tasarladıkları eserlerini bugün siz değerli katılımcılara sergilemenin heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktadırlar. Bu serginin değerli öğrencilerimize gelecek adına yapacakları çalışmalarda cesaretlendirecek olması adına çok değerlidir. Sergimize yoğun mesaileri arasında iştirak eden Kaymakamımıza, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve serginin ortaya çıkmasında büyük emeği geçen Ahmet Fevzi İlkokulu Müdürü İlhan Bülbül’e, okul müdür yardımcılarına, sınıf öğretmenlerimiz Ceyhun Kaya ve Okul Aile Birliğine teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.

Ahmet Fevzi İlkokulunun “Hayalimdeki Ev” konulu maket tasarım sergisine ilgi yoğundu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek