...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Halk Oyunları Ekibimiz İl Birincisi

27 Mart 2017 - 1.319 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Halk Oyunları Ekibimiz İl Birincisi
Halk Oyunları Ekibimiz İl Birincisi

Halk Oyunları Ekibimiz İl Birincisi

Türkiye Kulüpler Arası İl Genelinde Yapılan Halk Oyunları Yarışmasında Şavşat Gençlik Ve Spor Kulübünün Halk Oyunları Ekibi Birinci Oldu

19 Mart 2017 Pazar günü Artvin de yapılan Halk Oyunları Yarışmasında Şavşat Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları ekibi İl Birincisi Oldu.

Antrenör Birol Dursun’un yönetimindeki Şavşat Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları ekibi Arhavi, Borçka ve Yusufeli Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları ekiplerini eleyerek il birincisi oldu. Yarışmanın İkinci Arhavi, üçüncü ise Borçka ilçesi Gençlik ve Spor Kulübü Halk oyunları ekibi oldu.

Halk Oyunları Ekibi Antrenör Birol Dursun’un yönetimin de Tanju Yalçın, Aylin Aydın, Eren Yalçın, Zeliha Şeker, Tolgahan Erdem, Yasemin Yerli, Berkay Şeker, Melisa Arslan, Batuhan Şeker, Gonca Aydemir, Erhan Topuz, Ceyda Koçak’tan oluşan ekibin il birincisi olması ilçede sevinç yarattı.

Halk oyunları yarışmasında il birincisi olan Şavşat Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları ekibi 14 Mayıs 2017’de Rize’ de yapılacak Bölge Halk Oyunları yarışmasında ilimizi temsil edecek.

Şavşat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Melih Temur yaptığı kısa açıklamada, Artvin ’de yapılan Türkiye Kulüpler Arası Halk Oyunları Yarışmasında birincilik elde eden ekibi tebrik ederek, başarılarının devam edeceğini söyledi.

Emeği Geçenlere Teşekkür

Şavşat Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Antrenörü Birol Dursun ekibinin elde ettiği il birinciliği ile ilgili olarak desteklerinden dolayı Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı’ya, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’e, Şavşat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Melih Temur’a Şavşat Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran’a, okul müdürlerine, Şavşat esnafına ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek