...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hakkari’de ki Hain Saldırıda Artvinli Bir Askerimiz Şehit Oldu

29 Ağustos 2016 - 1.915 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Hakkari’de ki Hain Saldırıda Artvinli Bir Askerimiz Şehit Oldu
Hakkari’de ki Hain Saldırıda Artvinli Bir Askerimiz Şehit Oldu

Hakkari’de ki Hain Saldırıda Artvinli Bir Askerimiz Şehit Oldu

Şehit Olan Askerin Artvin’in Yusufeli İlçesi Erenköylü (Hers) Tunahan Doktur Olduğu öğrenildi. Doktur, Ailesinin Yaşadığı Ankara’da Toprağa Verilecek. 

Artvin bir yiğit evladını daha kaybetti. 28 Ağustos 2016 Pazar günü Hakkari’de düzenlenen mayınlı saldırı sonucunda bir asker şehit olurken, 3 asker ise yaralandı. Mayınlı patlamada ölen askerin acı haberi Artvin’e düştü. Artvin’in Yusufeli ilçesi Erenköy (Hers) nüfusuna kayıtlı Doktur ailesinin evladı Tunahan Doktur olduğu öğrenildi.

Hakkari’de mayınlı saldırı sonrasında şehit düşen Tunahan Doktur’un Babası gibi kendisi de Doğu’da askerlik yaptı. Her şehit haberinden sonra kendi sayfasından teröre lanet okuyan Tunahan Doktur’un sayfasında bizzat kendisi tarafından yapılan paylaşımlar vatan sevgisi ancak böyle olur dedirtti. Şehit hemşerimiz Tunahan Doktur, 5 Ağustos 2016 tarihinde aldığı şehit haberinin ardından kendi sosyal paylaşım sayfasında şu yazıyı paylaşmıştı:

“Eğer Birgün Şafağım İçin Doğacak Güneş Dağdaki teroristin Sırtını Isıtacaksa Bırakın O Güneş Hic Doğmasın…”

Belki bu notu yazarken, her aldığı şehit haberine duyduğu kahırın aynısını ailesinin ve sevenlerinin duyacağını bilmeyen Tunahan Doktur, şahadet şerbetini içerken şimdi geride gözü yaşlı bir aile bıraktı.

Hakkari’de şehit düşen Artvin Yusufelili hemşerimiz Tunahan Doktur, 29 Ağustos 2016 Pazartesi günü Kazan ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek