...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1706 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Genel Müdürü Vedat Gürgen Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ziyaret Etti

21 Ekim 2015 - 1.075 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Genel Müdürü Vedat Gürgen Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ziyaret Etti
Genel Müdürü Vedat Gürgen Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ziyaret Etti

Genel Müdürü Vedat Gürgen Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ziyaret Etti

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen Artvin’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü önceki gün önemli bir konuğu ağırladı. Çevre ve şehircilik bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen, Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt’u makamında ziyaret eden Genel Müdür Vedat Gürgen, daha sona personelle bir araya geldi. Uzun görüşmelerin ardından Genel Müdürü Vedat Gürgen ilimizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetlerinden Sorunlu Şube Müdürü Mesut Yüksel ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve beraberindeki teknik personelleriyle beraber İlimizde Çayağzı Mahallesi’nde bulunan riskli alanda ve Çamlık Mahallesi’nde bulunan rezerv alanda incelemelerde bulundular. Riskli alanlar hakkında fikir belirten Genel Müdürü bu bölgeler hakkında yakın zaman içinde çalışma başlatacaklarını ifade etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek