...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gençlik Merkezi İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

01 Aralık 2015 - 1.277 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Gençlik Merkezi İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Gençlik Merkezi İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Arhavi Gençlik Merkezi İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanlığı bünyesinde yapılan ihale sonucu başlatılan ve ilçede önemli projeler arasında yerini alan Arhavi Gençlik Merkezi inşaatında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Yüklenici firma tarafından başlatılan inşaatta, temel atıldığından bu yana büyük ölçüde ilerleme kaydedildi. Devam eden Gençlik Merkezi inşaatında yürütülen çalışmalar ilçe halkı tarafından da takdir ediliyor.

Sahil dolgu alanında kurulacak olan bina sayesinde Arhavi Gençlik Merkezi hizmetlerini mekân sıkıntısı yaşamadan daha kaliteli ve sistemli bir şekilde sunmayı hedefliyor. İnşaatın belirlenen takvim içerisinde tamamlanması planlanıyor. Daha iyi koşullarda ve daha kapsamlı bir şekilde kültürel ve sportif aktivitelerini yerine getirmek isteyenlere hizmet verecek olan Arhavi Gençlik Merkezi, spor salonu (Halk oyunları, voleybol, hentbol, basketbol, tenis, badminton gibi tüm sportif faaliyetlerin yer alacağı bölüm), konferans salonu (toplantı, seminer, panel, brifing, tiyatro gibi faaliyetlerin yapılacağı bölüm), eğitim odaları (Resim, Müzik, Bilgisayar gibi yaygın eğitim alanların tümü), zeka oyunları bölümü (satranç), idari bölüm, soyunma odaları, öğretmen odaları, kafeterya ve kütüphane ile Arhavi halkının hizmetine sunulacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek