...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1706 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gazetecilerden Savcı Turkut’a Nezaket Ziyareti

16 Eylül 2016 - 1.598 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Gazetecilerden Savcı Turkut’a Nezaket Ziyareti
Gazetecilerden Savcı Turkut’a Nezaket Ziyareti

Şavşat’ın Sesi Gazetesi Yönetimi     İlçemizde Göreve Başlayan Cumhuriyet Savcısı Hasan Turkut’a Nezaket Ziyaretinde Bulundular

Şavşat’ın Sesi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Kör ve Yazı İşleri Müdürü Caner Altunkaya ilçemizde yakın zamanda göreve başlayan Cumhuriyet Savcısı Hasan Turkut’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun son kararnamesiyle Ankara Batı Adliyesinden Şavşat’a Cumhuriyet Savcısı olarak atanan Hasan Turkut görevine başladı.
1989 doğumlu Yozgat doğumlu olan Hasan Turkut 2011 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Hasan Turkut 2 yıl avukatlık yaptıktan sonra girdiği Savcılık sınavında başarılı olarak Ankara Batı Adliyesinde Stajyer Savcı olarak göreve başladı. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Kararnamesiyle Cumhuriyet Savcısı olarak 17 Temmuz 2016 tarihinde ilçemizde göreve başlayan Turkut, evli ve 1 çocuk babasıdır.
Cumhuriyet Savcısı Hasan Turkut ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile geti-rerek kendisini ziyarete gelen basın mensuplarına teşekkür etti.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek