...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gazetecilerden Kaymakam Yusuf Akın’a Ziyaret

25 Ekim 2021 - 33 kez okunmuş
Ana Sayfa » Türkiye»Gazetecilerden Kaymakam Yusuf Akın’a Ziyaret
Gazetecilerden Kaymakam Yusuf Akın’a Ziyaret

Şavşat’ta Görev Yapan Gazeteciler İlçeye Yeni Atanan Kaymakam Yusuf Akın’ı Ziyaret Etti

İlçemizde görev yapan yerel ve ulusal medya mensuplarını makamın da kabul eden Kaymakam Yusuf Akın ilçe ile ilgili oldukça olumlu ve önemli mesajlar vererek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Akın , Şavşat’ın tarihi ve doğal güzelliklerinin önemine değinerek, “ Bu değerleri hak ettikleri yere taşımak hepimizin görevidir. Şavşat halkına hizmetin en güzelini vererek başta şehit ailelerimiz, gazilerimiz, yaşlılarımız, engellilerimiz olmak üzere parçalanmış ailelerdeki kadınlarımız ve çocuklarımız önceliğimiz olacak. Devletin sıcak kollarının önem ve değerini toplumun her kesimine eşit bir şekilde yayacağız” dedi

Ziyarete Şavşat’ın Sesi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Kör, Şavşat’ın Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Caner Altunkaya ve TRT-DHA Yurt Haberler Muhabiri, Mavi Karadeniz Tv program yapımcısı ve sunucusu Nurbay Usta Kaymakam Yusuf Akın’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Gazeteciler, “Yapmış olduğumuz haberlerin büyük bir çoğunluğu kamu yararınadır. Özel haberlerde halkın değer yargıları ile çelişki olmamasına dikkat ettiklerini kurumlarımızı halkımız için hizmet organı olarak görmekteyiz. Bu hizmette vatandaş ile devlet arasında sağlam bir köprü olmak bizlerin görevidir. İlçemiz için yapılan her türlü hizmetin yanındayız” diyerek Kaymakam Akın’a hayırlı olsun dileklerini ifade ettiler. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette; bölge ve ilçe ile ilgili genel konuların değerlendirilmesinin ardından, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek