...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eğitim Bir-Sen Basın Mensuplarını Unutmadı

13 Ocak 2017 - 991 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Eğitim Bir-Sen Basın Mensuplarını Unutmadı
Eğitim Bir-Sen Basın Mensuplarını Unutmadı

Eğitim Bir-Sen Basın Mensuplarını Unutmadı

Eğitim Bir-Sen Şavşat Şubesi Yöneticileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Şavşat’ın Sesi Gazetesi’ni Ziyaret Ettiler

Eğitim Bir-Sen Şavşat Şubesi Temsilcisi Akif Yalduz ve Eğitim Bir-Sen İlçe Sekreteri Zafer Yaşar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Şavşat’ın Sesi Gazetesi çalışanlarını ofislerinde ziyaret ettiler.

Eğitim Bir-Sen Şavşat Temsilcisi Akif Yalduz, ziyaretinde, Basının halkın doğru bilgi alması için elzem bir görevi yerine getirdiğini söyledi. Akif Yalduz, “Tarafsız, ilkeli, özgür ve basın ah-lak kurallarına uyan medya,  demokrasinin önemli kurumlarından ve olmazsa olmazlarındandır. Özgür ve tarafsız bir basın demokratik işleyişin sağlıklı yürümesini sağlamakla, milli iradeyi güçlendirmekle kalmaz, sağlıklı bir kamuoyunun oluşmasına, halkın gerçekleri öğrenmesine, temel hak ve özgürlüklerin gelişmesine de önemli katkılarda bulunur. Bu vesile ile bugün ilçemizde görev yapan siz gazeteci arkadaşlarımızın gününü kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Eğitim Bir-Sen İlçe Sekreteri Zafer Yaşar ise; “Gazetecilik dünyanın belki de en zor mesleklerinden biri. Doğruyu yanlışı en çıplak haliyle kamuoyuna sunabilmek adına mesai kavramı olmadan çalışan emek veren, ter döken gazetecilik mesleğini onurlu bir biçimde temsil etmek çok önemli görevdir.  Bu kutsal görevi yapan bütün gazetecilerin gününü kutluyorum” dedi.

Şavşat’ın Sesi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Kör ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Eğitim Bir-Sen Şavşat Temsilcilerine teşekkür etti.

Ziyaret sıcak sohbetin ardından hatıra fotoğraf çekimiyle son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek