...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Eczane Şavşat” Hizmete Açıldı

30 Haziran 2018 - 2.798 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»“Eczane Şavşat” Hizmete Açıldı
“Eczane Şavşat” Hizmete Açıldı

“Eczane Şavşat” Hizmete Açıldı

Şavşat’ın Besinci Eczanesi Olan “Eczane Şavşat” Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı

Şavşat’ın Beşinci Eczanesi Olan “Eczane Şavşat” Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.

Eczacı Eylem Yılmaz tarafından “Eczane Şavşat” geçtiğimiz hafta ilçemiz Yeniköy Mahallesi, Yeni Cadde üzerinde mütevazi bir törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın, Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Gürol Köroğlu, kurum amirleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın yeni eczanenin hayırlı olması dileğinde bulunarak” Eczacımız Eylem Yıldırım Eczacılık Fa-kültesini bitirerek serbest eczacı olarak çalışmaya karar vermiş. İşyerinin kendisine ve ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Bu eczanemizden ilaç alan bütün hastaların şifa bulmasını diliyorum. Eczanemizin Şavşat ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Eczanenin sahibi Eylem Yıldırım açılışa katılan davetlilere teşekkür etti. Yıldırım; “Zor bir süreçten sonra bu noktaya geldik. Çok şükür sonu güzel oldu. Devamının da güzel olmasını diliyor, ve hep birlikte sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle hepinize katılımınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Şavşat’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Konuşmaların ardından “Eczane Şavşat”ın açılış kurdelesi Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın, Şavşat Devlet Hastanesi Başhekimi Gürol Köroğlu ve Eczacı Eylem Yıldırım’ın ağabeysi İnan Yılmaz tarafından kesildi.

Hizmete giren eczanede vatandaşlar ilaçların yanı sıra kişisel bakım ürünlerini, be-bek ürünlerini ve birçok sağlık ürünlerini bulabilecekler.

Açılış töreninin ardından davetlilere tatlı, soğuk ve sıcak içecekler ikram edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek