...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Şavşat’ta Seminer Verdi

25 Mart 2016 - 1.623 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Şavşat’ta Seminer Verdi
Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Şavşat’ta Seminer Verdi

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Şavşat’ta Seminer Verdi

Şavşat Belediye Başkanlığının Talebi Üzerine Üyesi Olduğu Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Belediye Çalışanlarına ve İlçemizdeki Kamu Kurumları Yöneticileri ve Çalışanlarına Yönelik Eğitim Semineri Verdi

Eğitim semineri, 22-23 Mart günle-  rinde Şavşat Green Valley Hotel Toplantı Salonun da yapıldı. Seminere Şavşat Belediye Başkan Vekili Oktay Yılmaz, Emniyet Amiri Eray Çınar, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Ütğm. Kahan Sercan Haklı, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Murat Kaya, Malmüdürü Cengiz Alper,    Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsa Yılmaz, Kütüphane Müdürü Necati Hürdoğan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Kandemir Dede, Tapu Müdürü Vekili Şenay Turan, Şavşat Devlet Hastanesi Müdürü Songül Kaya, Nüfus Müdürü Nuran Subaşı, Belediye Meclis Üyeleri ve kamu kurum çalışanları katıldı.

Eğitim Seminerinin açılış konuşmasını Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk yaptı. Genel Sekreter Şentürk konuşmasında; eğitimlerin gerçekleşmesinde katkıları olan Türkiye Belediyeler Birliği yetkililerine ve Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan ÖZTÜRK’e teşekkür etti. Mehmet Şentürk konuşmasının devamında; “Birlik olarak gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerlerinin belediyelerimizden gelen talep doğrultusunda belirledik.”

Katılım sayısının ve ilginin fazla olmasına dikkat çeken Mehmet Şentürk Şavşat’ta böyle bir seminerin gerçekleşmesinden duydukları memnu-niyeti dile getirdi. Bundan sonra da birlik olarak bu tür hizmet içi eğitim seminerlerine devam edeceklerini ifade etti.

Türkiye Belediyeler Birliği, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği ve Şavşat Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Eğitim Seminerine konuşmacı olarak Eğitimci Süleyman Şimşek katıldı. Sunumuna başlamadan önce konuşma yapan eğitimci Süleyman Şimşek İstanbul’da, Ankara’da ve ülkenin dört bir yanında birçok Şavşatlı, Artvinli tanıdığını ve memleketindeki Artvinlilerden övgüyle bahsetti.

Seminerde, Eğitimci-Konuşmacı Süleyman Şimşek tarafından “Pozitif Psikoloji ve Davranışları, Vatandaşlar ve İletişim Yöntemleri, Halkla İlişkiler, Stres Yönetimi, Öfke ve Öfke Kontrolü” konularında sunumlar yapıldı.

Eğitime katılan Belediye çalı-şanları ve ilçemizdeki kurumların idarecileri ile çalışanları, fay-dalı geçen böyle bir Eğitim Seminerinin İlçemizde yapılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Programın 2. Gününün sonunda İlçemiz Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı ve Belediye Başkan Vekili Oktay Yılmaz tarafından Doğu Kara-deniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk’e ve Eğitimci-Konuşmacı Süleyman Şimşek’e Misafirperverliğin göstergesi olarak Şavşat’ta bir evlerinin olduğu ve her zaman böyle eğitimlere ev sahipliği yapmaya hazır oldukları ifadeleri ile Şavşat Evi ve İlçemizin tanıtım materyalleri hediye edildi.

Eğitimin sonunda ise katılımcıların soruları Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk ve Eğitimci-Konuşmacı Süleyman Şimşek tarafından cevaplandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek