...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1653 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Diyanet Sen ve Memur Sen’den Kaymakama Ziyaret

04 Ekim 2017 - 686 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Diyanet Sen ve Memur Sen’den Kaymakama Ziyaret
Diyanet Sen ve Memur Sen’den Kaymakama Ziyaret

Diyanet Sen ve Memur Sen’den Kaymakama Ziyaret

Şavşat Diyanet Sen ve Memur Sen Şube Başkanı  Erol Kara, Yönetim Kurulu Üyeleri ve  Şavşat     Müftü Vekili Halim Pehlivan İle Birlikte Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın’ı Makamında Ziyaret Ettiler

Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) ve Memur Sen Şavşat Şubesi yönetim kurulu başkanı Erol Kara ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ilçemize yeni atanan Kaymakam Emre Yalçın’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette, camilerin ve din görevlilerin din hizmetlerinde vatandaşlara en iyi hizmet sunması hususunda fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Yalçın “Siz din görevlileri bu ülkenin vazgeçilmez insanları olarak tarihteki yerinizi aldınız. Ülke insanı sizlere minnettardır. İnşallah birlik beraberlik içinde el ele gönül gönüle vererek zorlukları aşacağız. Kuran Kursunda öğrenim gören öğrencilere de elimizden geldiği kadar destek olacağız.” şeklinde konuştu.

Kaymakam Yalçın ve Diyanet Sen ve Memur Sen Şavşat Şubesi Başkanı Erol Kara, din görevlilerin sorunları hakkında da istişarede bulundular. Diyanet Sen Şavşat Şube Başkanı Erol Kara “Bizleri çok sıcak karşılayan Sayın Kaymakamımız Emre Yalçın beye tüm din görevlileri adına çok teşekkür ediyor, yeni görev yeri olan ilçemizde başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda Şavşat Müftü Vekili Halim Pehlivan tarafından Kaymakam Emre Yalçın’a ismini taşıyan elde dokuma küçük bir halı takdim edildi.

Ziyaret çekinilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bu haberi değerlendirin
[ Oylayan kişi sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek