...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DENİZBANK Çiftçiler Günün de Şavşatlı Çiftçi Ailelerinin Çocuklarını Unutmadı

16 Mayıs 2016 - 2.202 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»DENİZBANK Çiftçiler Günün de Şavşatlı Çiftçi Ailelerinin Çocuklarını Unutmadı
DENİZBANK Çiftçiler Günün de Şavşatlı Çiftçi Ailelerinin Çocuklarını Unutmadı

DENİZBANK Çiftçiler Günün de Şavşatlı Çiftçi Ailelerinin Çocuklarını Unutmadı

Artvin Denizbank Şubesi Müdürlüğü Çiftçi Ailelerinin Öğrenci Çocuklarına Hediye Dağıttı

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Sebebi İle Artvin Denizbank Şube Müdürlüğü Köprüyaka Yatılı Bölge Ortaokul Müdürlüğünde ailesi çiftçi olan öğrencilere hediye verdi.

Hediye dağıtım programına Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş, Artvin Denizbank Şube Müdürü Akan Sancar, Artvin Denizbank Tarım Portföy Yöneticisi Onur Avcı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Soner Gögerçin,  Fatih Bilici, Köprüyaka Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür Başyardımcısı Özgür Uzun, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Artvin Denizbank Şube Müdürü Akan Sancar öğrencilere hediye dağıtım programında bir konuşma yaptı. Sancar 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü sebebiyle Çiftçi ailelerinin ve öğrenci çocuklarının her zaman yanında olduklarını söyleyerek; “Deniz bank olarak bu özel günde çiftçilerimizin yanındayız. Tarım sektöründe en fazla kredi kullandıran özel banka olan Denizbank sektörün paydaşları ile beraber hareket ederek tarıma destek vermeye devam ediyoruz. Tarıma yaptığımız büyük yatırımlar çiftçi üreticimize tanıdığımız önemli avantajlarla, özel sektör bankaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Türkiye’de ilk kez bir özel bankada Tarım Bankacılığı Bölümünü tesis ederek sektöre çok daha fazla yoğunlaşma imkanı bulduk. Tarım ile Türkiye’nin öncü ve lider “Tarım Bankası” konumunda bulunuyoruz.” dedi. Müdür Akan Sancar çiftçi çocukları ile birlikte olmaktan memnun olduklarını belirterek “Bugünde Çiftçiler Günü nedeniyle bu özel günü, geleceğin mimarları çiftçi çocukları ile birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyduk. Çiftçi üreticimizin yanında olmaya, hayatlarında değer yaratacak çalışmalar yapacağız. Tüm çiftçilerimizin bu özel gününü Denizbank Artvin Şubesi olarak kutluyoruz.” Dedi.

Artvin Deniz Bank Şube Müdürü Akan Sancar’ın konuşmasının ardından Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş’ta Artvin Denizbank Şube Müdürlüğünün çiftçi çocuklarına hediye dağıtımıyla ilgili kısa bir konuşma yaptı. Yokuş 14 Mayıs Çiftçiler Günü nedeniyle Çiftçilik yapan ailelerin öğrenci çocuklara verilen hediyelerden dolayı memnun olduklarını belirterek; “Çiftçiler Günü’nde Artvin Denizbank Şube Müdürlüğünün bu duyarlı davranışları bizleri ve çiftçi ailelerimizin öğrencilerini çok mutlu etti. Bu konuda özellikle Köprüyaka Yatılı Bölge Okulumuzu da tercih ettiklerinden dolayı kendilerine ve emeği geçenlere öğrencilerimiz adına çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Hediyelerini alan öğrenciler ise memnun olduklarını belirterek; “14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününde ailelerimizin ve bizlerin hatırlanması bizleri çok mutlu etti. Çiftçilik yapan ailelerimizi ve bizleri unutmayan Denizbank Artvin Şubesi yöneticilerine teşekkür ediyoruz.” Dediler.

Hediye dağıtım töreni çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

 

Haber: Caner Altunkaya

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek