...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Cumhuriyet Halk Partisi’nden İyi Parti’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

27 Şubat 2018 - 816 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Cumhuriyet Halk Partisi’nden İyi Parti’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
Cumhuriyet Halk Partisi’nden İyi Parti’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi’nden İyi Parti’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Şavşat’ta Teşkilatlanma Çalışmalarını Tamamlayan İyi Parti’ye İlk Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi il Teşkilatı Gerçekleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Şavşat ilçe yönetimi, Şavşat’ta teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan ve yeni yönetim kurulunu oluşturan Şavşat İyi Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Nihat Acar, kadın kolları ve gençlik kolları yöneticilerini ağırlayan İyi Parti Kurucu ilçe başkanı ve yapılan seçimde başkanlığa seçilen Taner Kara, ziyaretten memnun olduklarını belirterek il ve ilçe genelinde yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Nihat Acar ise Meral Akşener’ in liderliğinde kurulan ve teşkilatlanma çalışmaları tamamlayan İyi Parti’ye ve ilçe yönetimine siyasi hayatlarında başarı diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Nihat Acar ve yöne-tim kurulu üyeleri, kısa sohbetten sonra farklı siyaset anlayışına sahip partilerde ilçe Başkanı olarak görev yaptıklarını ancak ortak amaçlarının ilçeye, ülke’ye ve halka hizmet olduğunu dile getirdi.

CHP İlçe Başkanı Acar,” Ortak amaçlar doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerini 2019’da mücadelemizi daha da büyütüp bu karanlık döneme hep birlikte son vereceğiz.” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Taner Kara, gelen misafülere ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Nihat Acar ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

2019 da yapılacak seçimlerin Türkiye’nin geleceği için yaşamsal öneme sahip olduğunun altını çizen Taner Kara, “Güçlendirilmiş bir parlamenter demokratik rejime geçiş için 2019’da yapılacak seçimlerinde parlamenter sistemi devam ettirme arzusu içindeyiz. Bu ülke hepimizin. Hiç kimse hukukun üstün de değildir. Bu Devlet hukuk devletidir. Devletim iz halen parlamenter sistemle yönetilmektedir. Yani asıl olan hala millettir. Devletimiz hukuk devleti olmaya devam edecektir.” dedi.

Hoş bir sohbet havasında geçen ziyarette toplumda var olan gerginliyi azaltılarak ve güven bunalımını en aza indirmek için siyasetin sevgi saygı çerçevesinde hizmet odaklı olması gerektiği ifadelerine yer verildi.

Her iki partinin ilçe başkanı da; “Şavşat küçük bir yer. Bura da amacımız ilçemize en iyi hizmetlerin gelmesi ve halkın huzuru birlik beraberliği için mücadele etmeliyiz. Siyasetler gelip geçicidir ama insanları ayrıştırarak değil, korku salarak değil, özgür ve demokratik düşünceleri her platformda rahatça söyleyebilecek bir seçmen ve vatandaş profili olmalıdır. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. İçte ve dışta oldukça büyük sıkıntılarımız vardır. Bu sıkıntıları birlik, beraberlik hakkın ve adaletin gerçek gücünü ortaya koyacağı bir Türkiye ile huzura kavuşulacaktır. Bu huzurun sağlanması içinde bizim gibi küçük ilçelerde halkı kucaklayarak, senin benim adamım diye değil devlet imkanlarını herkese eşit dağıtarak olacaktır.” Dediler.

Ziyaret, hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haber: Caner ALTUNKAYA

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek