...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Kışla’dan MÜSİAD’a Hayırlı Olsun Ziyareti

26 Eylül 2019 - 157 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Kışla’dan MÜSİAD’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Kışla’dan MÜSİAD’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Kışla’dan MÜSİAD’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Artvin İl Temsilciliği Başkanlığı’na atanan Celal Öztürk’e ve yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Başkan Öztürk, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla’ya MÜSİAD’ın yeni yönetimi kurulu üyelerini tanıştırarak MÜSİAD faaliyetleri hakkında bilgi verdi. MÜSİAD’ın kurulduktan sonra kısa bir süre içerisinde önemli faaliyetleri ve çalışmalara imza attığından bahseden Celal Öztürk, faaliyetlerin artarak devam edeceğini ve Artvin’in gelişmesi ve de büyümesi noktasında da destek amaçlı çalışmalarında gerçekleştirileceğini ifade etti. Artvin iş dünyasının buluşma, bir araya gelme ve ortak iş yapma noktasında görüş alışverişlerinde bulunabilmeleri için de çeşitli toplantılar yapmayı planladıklarını ifade eden Öztürk, aynı zamanda Artvin’de ticaret, eğitim ve turizm noktasında ve de istihdamı geliştirme noktasında da öncü çalışmalara imza atmayı hedeflediklerini de vurguladı. MÜSİAD Artvin İl Temsilciliği’nin kurulduğu ilk yılda 30 öğrenciye burs imkanı sağlayarak bir önemli başarıya imza attığını da hatırlatan Celal Öztürk, bu yöndeki çalışmalarında artarak devam edeceğinin de altını çizdi.

MÜSİAD Artvin İl Temsilcilik Başkanı Celal Öztürk, Başdanışman Dr. Kışla’ya ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlimizin yatırım potansiyeline ve sorunlarına ilişkin MÜSİAD yönetimi ile bir süre sohbet eden Kışla,  ilimizdeki sorunların tespiti ve çözüm önerileri konusunda STK’ların rolünün önemine değindi.

MÜSİAD Artvin İl Temsilcisi Celal Öztürk de, Artvin için yapılacak olan hizmetler konusunda her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Ziyaretin sonunda MÜSİAD Artvin İl Temsilcisi Öztürk, ziyaretinden dolayı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla’ya teşekkür etti. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekimin ardından sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek