Dolar : Alış : 5.5775 / Satış : 5.5875
Euro : Alış : 6.1922 / Satış : 6.2033
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin26°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 1497 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çocuk Belediyesi Örnek Bir Kampanya Daha Başlattı

18 Aralık 2015 - 881 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Çocuk Belediyesi Örnek Bir Kampanya Daha Başlattı
Çocuk Belediyesi Örnek Bir Kampanya Daha Başlattı

Çocuk Belediyesi Örnek Bir Kampanya Daha Başlattı

Şavşat Belediye Başkanlığı kapsamında Şavşat Çocuk Belediyesi tarafından “Aydınlık Bir Gelecek İçin, Doğal Kaynaklarımızı Koruyalım” projesi ile çevre bilinci oluşmak amacı ile kampanya başlatıldı.

Çevreye olan duyarlılıkları ile doğal kaynakların korunmasına yönelik bir farkındalık yaratmak amacıyla kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında atık kağıt toplama Geri Dönüşüm projesi başlattı. Düzenlenen “Geri Dönüşüm Projesi” kapsamında Aydınlık bir gelecek, bilinçli bir nesil yaratmak için çalışmalarını sürdüren Şavşat Belediye Başkanlığı geri dönüşümden elde edilen gelirle okul bahçelerinde ağaçlandırma faaliyeti gerçekleştirileceğini açıkladı. Sosyal sorumluluk bilincine büyük önem veren ve bunu kurum kültürü haline getiren Şavşat Belediye Başkanlığı projelerini geleneksel hale getirmeyi ve kapsamını genişletmeyi hedefliyor.

Belediye Meclis Üyesi Fatma Çelik, proje kapsamında ilçemizdeki resmi kurumlara ve okullara atık kağıtların biriktirilmesi bakımından temin edilen kutuların dağıtımının Çocuk Belediyesi Meclis Üyeleri ile yaptı. Bu projenin kararının Çocuk Belediyesi Meclis toplantısında alındığına vurgu yapan Çelik sosyal projelerde bizleri her zaman destekleyen İdareci arkadaşlara, kurum çalışanlarına ve okullardaki tüm öğretmen öğrencilere teşekkür etti ve projeye destek vereceklerine inancının tam olduğunu söyledi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika