...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP’li Belediyelerden “Halka Hesap Veriyoruz, İktidara Yürüyeceğiz” Programları Devam Ediyor

04 Mayıs 2022 - 34 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»CHP’li Belediyelerden “Halka Hesap Veriyoruz, İktidara Yürüyeceğiz” Programları Devam Ediyor
CHP’li Belediyelerden “Halka Hesap Veriyoruz, İktidara Yürüyeceğiz” Programları Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Almış Olduğu Kararla Bütün Belediyelerinde Halka Hesap Vereceğiz İktidara Yürüyeceğiz Sloganı Türkiye Genelinde Yapılmakta Olan Hesap Verme Toplantılarının Bir Ayağı da Şavşat İlçemizde Yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Almış Olduğu Kararla Bütün Belediyelerinde Halka Hesap Vereceğiz İktidara Yürüyeceğiz Sloganı Türkiye Genelinde Yapılmakta Olan Hesap Verme Toplantılarının Bir Ayağı da Şavşat’ta Yapıldı

Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar Halka Hesap Verdi

Belediye Başkanı Nihat Acar, Belediye Başkanlığı seçildiği günden bugüne kadar geçen 3 Yılda yapılan çalışmaları “Halkımıza Hesap Veriyoruz” programıyla halka anlattı. Belediye Başkanı Nihat Acar’ ın, 3 yıl boyunca ilçemizde yapmış olduğu çalışmaları ve bundan sonra yapacağı projeleri anlattı.

Şavşat Belediye düğün salonunda yapılan programa, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Arhavi Belediye Başkan Yardımcısı Engin Erkan, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, CHP Şavşat İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu, İYİ Parti Şavşat İlçe Başkanı Taner Kara, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Taner Çakır, CHP Borçka İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, STK temsilcileri, siyasi parti başkanları, partililer ve Şavşat halkı katıldı.

MAKAMLAR GEÇİCİ HİZMETLER KALICIDIR

Yapmış olduğu icraatları anlatmak ve buradan sonra yapılacak olan icraatlarla ilgili bütün katılımcılara bilgi veren Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar:
“Halkının yaşamaktan mutlu olduğu ve ait olmaktan dolayı iftihar ettiği bir şehir kurmak ve gelecek nesillere aktarma hedefiyle yola çıktık. Gönülden bağlı olduğumuz Atatürk’ün Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya, hedeflerimizi birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Coğrafi şartları zor ve ihtiyaçları fazla olan bir ilçede, belediyecilik adına yapılması gereken ne varsa, hizmet aşkımız ve sevdamızla koşuyoruz, koşturuyoruz. Makamların geçici, hizmetlerin kalıcı olduğu gerçeğinden hareketle, günü kurtarmaya değil, ilçemizin ve ülkemizin yarınlarını inşa etmeye çalışıyoruz.” Dedi.

Acar, “Halka rağmen değil, halkla birlikte hizmet yolundayız. Çok zor şartlar altında güzel işler yapıyoruz. Kimselerin cesaret edemediği projeler ile Şavşat’ımızın değişim ve gelişim hikâyesini, destek ve güveni ile her zaman yanımızda olan hemşerilerimize ithaf ediyoruz. Birlikte başardık, başarmaya devam edeceğiz. Yok-tan ülke kurmuş bir milletin evlatları olarak, Ulu Önder Atatürk’ün izinde halkımızın hizmetine sunduğumuz yatırımlarımızı birazdan sizlerle paylaşacağım” dedi.

ŞEFFAF OLMAK İÇİN BERABERİZ

Yapılan programda, İyi Parti Şavşat İlçe Başkanı Taner Kara da yapmış olduğu konuşmada, “Biz şeffaf olmak için beraberiz, hukuk için beraberiz, Cumhuriyet için beraberiz. Adalet hepimize; iyi Parti’ye de Cumhuriyet Halk Partisine de AK Parti’ye de meclis-te grubu bulunan diğer partilere de ve insanlığımıza lazımdır” dedi.

BİRLİK BERABERLİK MESAJI

CHP Şavşat İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu ise, “Önümüzdeki ilk seçimlerde iktidara gelerek yaşanabilir bir ülke inşa etmek istiyoruz bunun için birlik beraberlik içerisinde ve hiç kimseyi yerinden ayırmadan ve bizzat halkın içinde olduğumuzu unutmadan durmadan ve yılmadan sürdürdüğümüz insan odaklı ve samimi çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Şu konuya da değinmek isterim ki meydanlar bir şehrin kalbi, ortak birleşim ve buluşma noktasıdır. Şavşat birlikte yaşadığımız hepimizin gözbebeği gelecek nesilleri ve güzel haliyle bırakacağımız ortak mirasımızdır. Şavşat’ın Bir kent meydanına kavuşmasını içtenlikle destekliyorum. Elimden gelen katkıyı yapacağıma ve bu mücadelenin içinde olacağıma söz veriyorum” dedi.

BELEDİYELERİMİZ İNANILMAZ BAŞARI GÖSTERDİ

CHP İl Başkanı Ahmet Biber de yapmış olduğu konuşmasında, “Pandemi koşullarında devletin yapamadığını belediyelerimiz yaptı. Birçok belediye başkanımız maskeyi kendisi üretti ve halkımıza dağıttı bugün iktidarda olanlar maskeyi bile dağıtamadılar. Belediye başkanlarımız hem Artvin’de hem Büyük şehirlerde inanılmaz başarılar gösterdiler. Şunu gösteriyor bugün yerel yönetimde yapılan çalışma eğer genel yönetime de taşırsa, millet ittifakı iktidar olursa Türkiye’nin yüzü gülecek, halkımızın yüzü gülecek. Çünkü kaynaklar birilerine değil halka gidecek.” Biber’in konuşmasının ardından sırasıyla Artvin ilçe Belediye başkanları konuşmalarını gerçekleştirdiler. Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları bizler Artvin ve ülke genelindeki CHP’li Belediyeler ile koordineli bir şekilde çalışmalarımızı yürüterek halkımızın menfaatleri ve ilçelerimin en üst düzeyde hizmet alabilmesi için mücadele ediyoruz şeklinde ifadeler kullandılar.

Belediye başkanlarının konuşmaları sonrası CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan bir konuşma yaptı.

Bayraktutan yapmış olduğu konuşmada, “Şavşat’ın gururları vardır. Bunlardan birisi Arzu Çerkezoğlu’dur, Orhan Aydın’la bütün Şavşat gurur duyuyor, Sinan Meydan’la sadece Şavşat değil bütün Türkiye gurur duyuyor. Bu ülkede türküleri yapanlar yani sanatçılar yasaları yapandan daha güçlüdür. 2019’da Türkiye’de en iyi başarı Artvin’den alındı. İl ve ilçeleri geri aldık, 2014 yılında bir yol kazasına uğramıştık. Arhavi’yi geri aldık, Hopa’yı geri aldık. Kemal-paşa bizdeydi tekrar devam etti Ergül Başkanım, Borçka’yı çeyrek asra yaklaşan süreden sonra tekrar geri aldık. Artvin il belediyesini geri aldık, Şavşat’ı geri aldık, Ardanuç’u geri aldık. Yusufeli’ni aldık elimizden geri aldılar. Artvin’de 9’da 8 yaptık. Türkiye’de böyle bir ilk yok. Sevgi olunca, barış olunca, kardeşlik olunca bu iş gerçekleşiyor. Bunun ölçüsü bu. Elimizde olanları vermeye niyetimiz yok. Bir sonraki seçimde elimizden alınan Yusufeli ve elimizde olmayan Murgul’u da geri alacağız. Önümüzdeki süreç çok kıymetli bir süreç. Ben de buradan diyorum ki yolcudur Abbas bağlasan durmaz. Türkiye’deki bütün kamu yöneticilerine müjdeyi veriyorum; geliyoruz.” Dedi. Yapılan etkinlik günün anısına hatıra fotoğraf çekinilmesi ile sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek