...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Şavşat İlçe Örgütünden Konvoylu Kutlama

31 Ekim 2016 - 1.226 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»CHP Şavşat İlçe Örgütünden Konvoylu Kutlama
CHP Şavşat İlçe Örgütünden Konvoylu Kutlama

CHP Şavşat İlçe Örgütünden Konvoylu Kutlama

CHP Şavşat İlçe Örgütünün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Etkinlikleri 29 Ekim Akşamı Konvoy ile Başladı, Havai Fişek Gösterileri ile Son Buldu

Şavşat CHP İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Cumhuriyet Bay-ramı konvoyuna katılan yüzlerce araç, bayram günü ilçedeki tüm mahalleleri gezerek adeta gövde gösterisi yaptı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikler kapsamın da Şavşat Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı bir program düzenledi.

Düzenlenen programda araç konvoyu ve havai fişek gösterileri yer aldı.

İlçemiz kale boynu mevkiin de düzenlenen araç konvoyuna İlçe Başkanı Nihat Acar, İl Genel Meclis Üyesi Ertan Turan, Belediye Meclis Üyeleri, Partililer ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının kutlandığı Cumartesi günü saat 17:00’de Kale boynu mevkiinde araçlarıyla toplanan partililer buradan ilçe merkezi-ne doğru konvoy eşliğinde hareket ettiler. Araçlarında Türk Bayrağı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün posterleriyle Cumhuriyet Bayramını kutlayan partililer Şavşat’ta ki tüm mahalle ve sokaklarını dolaştılar.

Şavşat meydanında toplanan partili ve vatandaşlar hazırlanan havai fişek gösterilerini izlediler.

Başkan Nihat Acar Katılımcılara Teşekkür Etti

Programın sonunda ise CHP Şavşat İlçe Başkanı Nihat Acar kısa bir konuşma yaptı. Acar yaptığı konuşma da; “Gazi Mustafa Kemal’in ”Benim İki Büyük Eserim Var; Biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir.” Bu emanetleri Cumhuriyet Halk Partililer ve Türk halkı ilelebet sonsuza kadar yaşatacaktır. Bizlere bu Cumhuriyeti armağan eden rahmetli Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı ile rahmetle anarken; Şavşat halkı Cumhuriyetin kuruluşundan bugüne kadar Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkmıştır. Bu sahiplenme sonsuza kadar devam edecektir. Sizlerin ve tüm hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, hepinize katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Düzenlenen program hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek