...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 1649 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Şavşat İlçe Örgütü Ramazanda İhtiyaçlı Aileleri Unutmadı

23 Haziran 2017 - 758 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»CHP Şavşat İlçe Örgütü Ramazanda İhtiyaçlı Aileleri Unutmadı
CHP Şavşat İlçe Örgütü Ramazanda İhtiyaçlı Aileleri Unutmadı

CHP Şavşat İlçe Örgütü Ramazanda İhtiyaçlı Aileleri Unutmadı

CHP Şavşat İlçe Örgütü Cumhuriyet Halk Parti Genel Merkezi Tarafından Gönderilen Yardım Kolilerini İhtiyaç Sahiplerine Dağıttı

CHP Şavşat İlçe Örgütü Cumhuriyet Halk Parti Genel Merkezi Tarafından Gönderilen Yardım Kolilerini İhtiyaç Sahiplerine Dağıttı.

CHP Şavşat İlçe  Başkanı Nihat Acar, Ramazan ayı dolayısıyla yardıma muhtaç 200 aileye yardımda bulunduklarını söyledi. CHP Genel Merkezinin katkılarıyla hazırlanan yardım paketlerinin ağırlıklı olarak köylerde ve ilçe merkezinde kapı kapı dolaşılarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim edildiğini belirten Acar, “Hiç kimseyi partiye çağırmadık. İhtiyaç sahiplerini tespit edip onların ruhunu incitmeden kadın kollarımız ve gençlik kollarımız ile büyük bir gizlilikle evlerine kadar götürüp teslim ettik. Ramazan ayı sevgi, saygı, hoşgörü, dayanışma ve paylaşma ayıdır. Ülkemizin de içinde bulunduğu İslam coğrafyasında yaşayan milyonlarca insanın ve tüm dünya insanlığının, bu insani değerlere ne kadar çok ihtiyaç duyduğu yadsınamaz bir gerçekliktir. Bu yalın gerçek karşısında tüm kişi ve kurumların elinden gelen yardımı yapmaları, toplumsal dayanışma duygusunu daha da güçlendirecektir. Gönlümüz halkımızın bu tür yardımlara muhtaç kalmamasından yanadır. Ama muhtaç ailemizde varsa onlara el atmakta siyasetin değil insanlığın görevidir. ” dedi.

Bu haberi değerlendirin
[ Oylayan kişi sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek