...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Şavşat İlçe Başkanlığı’ndan Şavşat Meslek Yüksekokulu’na Ziyaret

30 Eylül 2016 - 1.996 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»CHP Şavşat İlçe Başkanlığı’ndan Şavşat Meslek Yüksekokulu’na Ziyaret
CHP Şavşat İlçe Başkanlığı’ndan Şavşat Meslek Yüksekokulu’na Ziyaret

CHP Şavşat İlçe Başkanlığı’ndan Şavşat Meslek Yüksekokulu’na Ziyaret

CHP Şavşat İlçe Başkanlığı’ndan 2016 -2017 Eğitim Öğretim Yılına başlayan Şavşat Meslek Yüksekokulu’na ziyaret gerçekleşti.

2016 -2017 Eğitim – Öğretim Yılına 41 öğrenci ile başlayan okulun ziyaretine CHP Şavşat İlçe Başkanı Nihat Acar, İl Genel Meclis üyesi Ertan Turan, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Çağrı Temiz, CHP Şavşat Gençlik Kolları Başkanı Mutlu Karagöz yönetiminden Doğan Ural, CHP Şavşat Kadın kolları Başkanı Sevgi Gökçe katıldı.

Ziyaret  Şavşat Meslek Yüksekokulu’nu ve Kurucu Müdürü Yardımcısı Doç. Dr.  Aşkın Göktürk ‘ün makamında gerçekleşti.

CHP Şavşat İlçe Başkanı Nihat Acar yaptığı açıklamada, “Okul hakkında bilgi aldık. Eksiklikleri yerinde tespit ettik ve sonrasında inşaatı biten Şavşat Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şavşat Anadolu Lisesini ziyaret ederek kurum Müdürleri Sayın Selahattin İşçi ve Sayın Nahit Temel’ den okullar hakkında bilgi aldık” dedi.

CHP Şavşat İlçe Başkanı “İlçedeki Tüm Okulları Ziyaret Ettik”

CHP Şavşat İlçe Başkanlığı Şavşat Meslek Yüksekokulu’na gerçekleştirilen ziyaretin ardından ilçedeki diğer okullar da ziyaret edildi.

Şavşat Meslek Yüksekokulu’na gerçekleştirilen ziyaretin ardından CHP Şavşat İlçe Başkanı Nihat Acar ve beraberindekiler Şavşat Atatürk İlköğretim Okulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek Okul Müdürü Alparslan Gül ve Aysun Atabek’ten bilgi aldılar. Sırasıyla ilçedeki tüm okulları ziyaret eden CHP İlçe Başkanlığı sonrasında yeni yerine taşınan İmam hatip lisesini ziyaret ederek Okul Müdürü Akif Yalduz’dan okul hakkında bilgi aldılar.

CHP Şavşat İlçe Başkanı ve beraberindekiler İlçeye Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Erkan Evran’ı makamında ziyaret ederek Evran’a hayırlı olsun dileklerini sundular. Ziyaret ilçedeki bütün okullar hakkında bilgi alınarak yapılabilecekler üzerine fikir alışverişinde bulunularak son buldu.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek