...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çağlayan Köyünde Yangın

24 Nisan 2018 - 816 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Çağlayan Köyünde Yangın
Çağlayan Köyünde Yangın

Çağlayan Köyünde Yangın

İlçemize Bağlı Çağlayan Köyü Abramiyent Mahallesinde Meydana Gelen Yangında İki Ev Tamamen Yandı

18 Nisan 2018 Pazartesi günü akşam saat 18:30’da Çağlayan Köyü Abramiyent Mahallesinde İsmail Gündoğdu’ya ait evde yangın çıktı. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın da İsmail Gündoğdu ve Mevlüt Gündoğdu’ya ait evler tamamen yandı.

Yangına Şavşat Belediyesinin ve Şavşat Orman İsletme Müdürlüğü İtfaiye Ekipleri Müdahale Etti

Vatandaşların İtfaiyeye haber vermesi sonucunda kısa sürede olay yerine gelen Şavşat Belediyesi ve Şavşat Orman İşletme Müdürlüğüne ait itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek yangının çevredeki evlere ve ormana sıçramasını önlediler.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Haberi Duyar Duymaz Yangın Yerine Geldi

Yangın bölgesine gelen Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk İtfaiye ekiplerinin çalışmalarını yakından takip etti. Öztürk; “Haberi alır almaz itfaiye ekibimizi yangın bölgesine yönlendirdik. Ne yazık ki iki vatandaşımızın evi ekiplerimizin müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Belediyemiz ve Orman İşletme Müdürlüğümüze bağlı itfaiye ekiplerimiz yangını kontrol altına alıp diğer evlere ve ormana sıçramamasını önlediler. Can kaybımız yok, evleri yanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.

Çıkan yangında can kaybı yaşanmazken büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Olayla ilgili soruşturmanın ise başlatıldığı öğrenildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek